097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

Про нас

Займаючись своєю улюбленою справою уже понад 13 років, Наталія Безвуляк в 2015 р. створила першу в Україні «Студію Масажного Мистецтва». Провела жорсткий кастинг серед масажистів і відібрала в свою студію найкращих, справжніх професіоналів, фанатів своєї справи і просто добрих, позитивних людей. Майстрів, які стали однією душевною командою, сім’єю.

Зі світу зникла любов, а потрапивши у «Студію Масажного Мистецтва Наталії Безвуляк», кожен отримає ту любов, ніжність, турботу, якої усім так не вистачає. Наші майстри її повертають і дарують через свої руки.

Наша команда

Наталія Безвуляк

Засновниця «Студії Масажного Мистецтва» та “Професійної школи масажного мистецтва”
Сертифікований SPA-майстер вищої категорії. Практикуючий майстер з масажу та косметології з 14 річним досвідом. Володіє понад 40 різними масажними техніками. Переможниця І Відкритому Чемпіонату Західного регіону з масажу. Переможниця у Всеукраїнському турнірі «Битва Титанів» з власною Авторською методикою масажу «Поєднання масажних культур Сходу та Європи». Викладач з масажу, учні якої також здобувають перемоги на Чемпіонатах України та Турнірах з масажу.

Наталія Турок

Заступник директора

Юлія Кіндрат

Адміністратор Студії Масажного Мистецтва

Оксана Плахта

Дипломований майстер по шугарінгу та косметології.

Майстер з масажу. Володіє різноманітними масажними техніками.Професіонал своєї справи, який завжди знайде індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Прийдун Володимир

Добре знається на лікувально-оздоровчих методиках.

Переможець IV Відкритогму чемпіонату Західного регіону з масажу. Добре знається на лікувально-оздоровчих методиках. Бездоганно володіє технікою іспанського масажу та багатьма східними методиками.

Ярина Стефашко

Дипломований майстер з масажу та косметології.
Ярина справжній гуру лікувально масажу. ЇЇ професійність та турбота дарує гостям заряд бадьорості і відчуття щастя після кожного масажу Вона вправно та відмінно розімне будь-який м'яз, що потребує допомоги. Після масажу з Яриною виникає почуття наповненості силою і енергією.

Вікторія Лушпенко.

Досвідчений майстер масажу, який вправно володіє різними масажними техніками. Переможниця ІІІ Відкритого Чемпіонату по Масажу у Західному регіоні 2016р.

Тетяна Корж

Професіонал у сфері СПА-процедур. Дипломований майстер ,який володіє багатьма східними техніками та аювердичним масажем.

Оленка Якубляк

Досвідчений майстер, ідеально володіє технікою спортивного масажу та східними методиками.

Юліко Потапенко

Майстер східних технік масажу. Скульптур ідеального обличчя. Ваш гід у сфері лікувального масажу.

Андрій Левицький

Дипломований майстер. Прекрасно знається на лікувально-оздоровчих техніках та володіє східним масажем.

Юрій Бобряков

Майстер який допоможе Вам обрати масаж саме для вас, та ознайомить з магією релаксу та відпочинку.

Аніта Волошина

Досконало володіє різноманітними масажними техніками, та знає усі тонкощі релаксуючого масажу.

У нас працюють молоді, талановиті та креативні професіонали високого рівня. Які обожнюють свою справу, постійно навчаться освоюють нові техніки та здобувають нові перемоги у масажних чемпіонатах, турнірах, конкурсах. Наші майстри з масажу володіють різними практиками. Зокрема, оздоровчо-лікувальними масажами, релаксуючими, тайськими, іспанськими, а також ексклюзивною технікою Тибетського масажу, авторськими методиками розробленими саме у нашій студії.

Наші досягнення

масаж у львовімасаж у львовімасаж у львовімасаж у львовімасаж спини львівтайський масаж львівшоколадне обгортання львівмасаж спинимасаж шиїмасаж лиця львівдитячий масаж львівмасаж львівмасажист львівмасаж у львовімасаж для вагітних львівзамовити масаж у львовімасаж у львовікласичний масаж спинимасаж львів ціна

Відеогалерея

Популярні масажні послуги