097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

Шоколадний масаж

Літечко – час, призначений для того, щоб відпочивати і набиратися сил. Всі масово їдуть у відпустки, на моря, в гори, туди, де світить сонечко і можна весь час присвятити виключно собі. Ну але про всіх я трохи переборщила, бо є люди, яким щастить менше: і влітку, як і взимку, як і цілий рік, вони працюють (наприклад, я). Є багато варіантів, як розфарбувати свої сірі будні: обрати фоновим зображенням на робочому столі Балі, подивитися канал Discovery чи з’їздити на 2 дні на дачу прополоти грядку. Або виділити 2 години часу і сходити в Студію масажного мистецтва на Шоколадне обгортання. Це чудова альтернатива вищеперерахованим варіантам і вона значно приємніша і корисніша. Чому? Розповідаємо по порядку.

Як завжди невиспана і втомлена я прийшла на звичайний сеанс масажу, а там мене чекав сюрприз: Софія Волотовська (останнім часом мій незмінний майстер) і дуже багато шоколаду. Їсти його, щоправда, ніхто не збирався, але воно й на краще, бо мене чекала процедура, спробувати яку мені ще не доводилося – справжнє шоколадне обгортання. Справа в тому, що під час сеансу мене мучило одне-єдине питання: чи можна вживати ту безмежну кількість шоколаду, який зараз на мені? Бо якщо так, то це дуже вигідно – як огіркова маска на обличчя. Але ні. Як пояснила мені майстер, цей шоколад взагалі неїстівний. І називається він «косметичний шоколад», а не топлений Millenium (як я припускала, б запах був саме такий). До цього шоколаду додають масажні олії і вже готовою сумішшю масажують тіло. До шоколаду додаються олійки на виноградних кісточках або кунжутна, а також інші за побажаннями самого клієнта.

Що ще важливо – шоколадне обгортання у Студії масажного мистецтва – це не лише процес обгортання шоколадом, але й сеанс масажу. Час розподіляється майже порівну таким чином, що спочатку проводиться масаж, під час якого шоколадом власне й масують шкіру, а потім вас загортають у термоковдру і так ви проводите ще пів години (як Тутанхамон в піраміді, тільки ви у Львові в шоколаді). З масажних технік виконуються ті ж, які застосовують для релакс масажу, вони спрямовані на те, щоб людина максимально розслабилася, а процес обгортання пройшов якомога ефективніше. За відчуттями цей масаж відрізняється з самого початку, бо шоколад за консистенцією значно в’язкіший, ніж олійки, а у поєднанні з ними дуже легко наноситься на шкіру. Через це змінюються і рухи майстра, вони стають ще більш плавними і легкими, ніж на звичайному сеансі (здавалось би, куди плавніше, а буває і так).

Окрім задоволення і неймовірних відчуттів шоколадне обгортання має ще багато властивостей:

  • Запах шоколаду на тілі зберігається майже протягом цілого дня і це дуже приємно (крім того, що весь час хочеться нарешті з’їсти хоч шматочок шоколадки);
  • Косметичний шоколад пом’якшує і зволожує суху шкіру, він діє як лосьйон для тіла, насичує її киснем і корисними елементами;
  • Шоколад має здатність до корекції фігури. І якщо внутрішнє застосування призводить до додаткових кілограмів, то зовнішнє – покращує кровообіг та лімфовідтік і за рахунок того, що зволожується і живиться шкіра, покращується стан жирової тканини. Звісно, він не позбавить вас від вже наявного целюліту, але для профілактики і запобігання його утворенню це ідеальний варіант. Ну, і звісно, ідеальне підтягнуте тіло неможливо отримати без належних фізичних навантажень та регулярного догляду.
  • Після сеансу з’являється відчуття легкості і комфорту, шкіра стає шовковистою, голова ясною і дуже хочеться продовжити відпочинок. До речі, після шоколадного обгортання важко включитися в роботу, не хочеться нічого робити, крім того, що ніжитися в ліжку або тихенько посміхатися кожного разу, коли хтось підходить до тебе і просить поділитися шоколадкою (бо ж запах божественний), а ти не можеш, бо тепер сама стала шоколадкою.

Дуже часто люди не знають, що подарувати близьким, тому обирають якщо не чашку з цитатою із соцмереж, то щось точно не надто корисне. Вихід із ситуації є: якщо не знаєте, що подарувати, даруйте шоколадне обгортання. Це корисно, приємно, несподівано, цікаво і незабутньо. Навряд чи багато людей балують себе такими приємностями, тому один з варіантів – випередити їх бажання (про які вони навіть не здогадуються). Я точно не додумалась би до такої процедури сама і так ходила б усе життя, не знаючи як воно, побувати в шоколаді в прямому значенні цього слова. За часом тривалість масажу можна обирати від 1 до 2 годин (на жаль, таких одиниць виміру як доба, рік,місяць не передбачено). Якщо ви обираєте 2 години, то отримуєте повноцінний сеанс релакс масажу + шоколадне обгортання, отака математика. Якщо обираєте менше, то у вас є менше часу на цю чудову процедуру. До мінусів обгортання (а вони є у всьому) належить те, що шоколад з маслами трохи важко змивається і вам доведеться ще 10-15 хвилин постояти в душі. Хоча що поганого в теплому душі після шоколадного обгортання? І ще одне: 11 липня весь світ відзначає міжнародний день шоколаду, і це чудовий спосіб його відсвяткувати!

Популярні масажні послуги