097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

Шугаринг

Коли приходить літо і хочеться виглядати бездоганно, жінки зіштовхуються із однією з одвічних проблем – зайве волосся. Ідеально гладенькі ніжки – мрія кожної, але досягти цього далеко не просто. Зараз існує чимало способів епіляції, кожен з яких має як переваги, так і недоліки. Зараз, попри наявність нових методів видалення волосся, як-от лазерна епіляція, все частіше люди повертаються до давніх перевірених методів. Одним з таких є шугаринг, або ж цукрова spa-епіляція.

Цей метод видалення волосся широко використовувався ще за часів Клеопатри, тобто тисячі років тому. Таким способом проводили епіляцію наложницям в гаремах султанів, у східних країнах його використовують досі. До нас же цей метод прийшов порівняно недавно разом із західною поп- культурою, звідси й англійське походження назви процедури (sugar – цукор, основний елемент цукрової пасти). Суть цього методу полягає в тому, що спеціальна цукрова паста наноситься на необхідну ділянку і швидким рухом зривається зі шкіри. Здавалось би, та сама воскова епіляція, проте між цими двома методами є чимало відмінностей. Яких саме, допомагає з’ясувати майстер Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк, Оксана Плахта, дипломований майстер з косметології, шугарингу та масажу. Є чимало міфів, що стосуються цукрової епіляції і ми спробуємо їх спростувати чи навпаки – підтвердити:

1. Цукрова епіляція – абсолютно безболісна процедура. Насправді будь- який спосіб епіляції, що передбачає видалення волосся з корінцем (тобто не гоління) викликає больові відчуття: починаючи від вищипування брів і закінчуючи епіляцією. Ступінь болю може залежати від різних чинників: - больовий поріг може бути низьким або високим, це індивідуальна особливість кожної людини; - емоційна налаштованість: дуже часто фізичний біль – це емоційна установка, яку мозок наперед задає, коли людина апріорі налаштована на дискомфорт; - вміння майстра якісно виконати свою роботу – коли процедура проводиться правильно, рівень болю найнижчий і дискомфорт майже не відчувається; - довжина волосяного покрову – якщо волосся занадто довге, біль відчутніший; - кількість попередніх процедур – кожна наступна епіляція менш болісна за попередню, це відбувається тому, що шкіра звикає до процедури, а отже – перший сеанс найболючіший. Якщо дуже страшно чи занадто низький больовий поріг, можна використовувати спреї або спеціальні мазі для знеболення. Але мазь слід наносити за годину до проведення процедури і покривати її плівкою для необхідного ефекту, а спрей використовується місцево і по суті він нічим не відрізняється від тих засобів, які використовують стоматологи під час знеболення. Необхідність використання цих засобів визначає сам клієнт, проте у більшості випадків вони не потрібні.

2. Довжина волосся не впливає на якість виконання процедури. Насправді це не так. По-перше, різні больові відчуття. По-друге, якщо довжина волоска замала, неможливо буде його видалити. Оскільки волосяна цибулина сидить глибоко під шкірним покровом, а його видима частина значно тонша і коротша, то для того, щоб вирвати його з корінцем, необхідно, щоб довжина видимої частини була не меншою, ніж 5 мм, інакше цукрова паста не зможе захопити видиму частину волоска і висмикнути його.

3. Цукрову пасту можна зварити вдома і проводити процедуру в домашніх умовах – є чимало «але», які заперечують цей міф: - професійні майстри використовують спеціальну пасту різної консистенції: soft, medium, hard. Вона відрізняється твердістю і застосовується для різних ділянок тіла, оскільки товщина волосся на різних ділянках також відрізняється. Крім цього, цукрова паста нагрівається від тепла рук майстра і тепла тіла клієнта, коли вона стає зовсім м’якою, треба додавати твердішу, інакше волосся видалятиметься не належним чином; - важливо правильно наносити і видаляти пасту – якщо зробити це не за технологією, можуть з’являтися синці, подразнення, може травмуватися шкірний покрив тощо. Під час шугарингу паста наноситься проти росту волосся, а видаляється – за, під час воскової епіляції все відбувається навпаки, і дуже часто той самий метод використовують для різних способів епіляції. Що важливо: під час шугарингу не пошкоджується шкіра людини, оскільки за рахунок спеціальної консистенції пасти повністю захоплюється і видаляється волосина, не травмуючи шкірний покрив, а знімаючи лише ороговілі клітини. І це одна з дуже важливих переваг цукрової епіляції, адже інші способи передбачають подразнення шкіри. - на якість виконання процедури впливає відповідна підготовка необхідних ділянок тіла і правильний догляд за ними після. По-перше, перед проведенням процедури шкіру слід очистити і висушити. Оскільки шугаринг проводиться виключно на сухій шкірі, майстри використовують спеціальний тальк – інакше цукрова паста не буде наноситись належним чином на шкіру. Крім цього, після проведення процедури є низка рекомендацій, яких необхідно дотримуватися: наносити антисептик на оброблену ділянку шкіри, якщо епіляція проводилася в зоні бікіні, не використовувати синтетичної білизни, протягом перших кількох днів після процедури уникати відкритих водойм, басейнів тощо. До того ж, не можна користуватися протягом перших кількох днів після процедури гелями для душу, пінами для ванн і будь-якими іншими засобами, що містять барвники і ароматизатори.

4. Шугаринг не має протипоказань – насправді вони є, як і у всьому. Процедуру не можна виконувати якщо: у клієнта варикозне розширення вен, цукровий діабет на пізніх стадіях, подразнення чи відкриті рани на ділянці, яку збираються епілювати, а також висипання, пігментні плями тощо. Крім цього, шугаринг не можна проводити перед менструацією або безпосередньо під час неї.

5. Після шугарингу волосся не росте рівно місяць – насправді чітких часових рамок немає, у кожного це індивідуально, іноді наступну процедуру треба проводити через півтори місяці, а іноді – за три тижні. Єдине, що точно – з кожною наступною процедурою зменшується кількість і товщина волосин, вони стають менш помітними і з часом процедуру треба буде проводити все рідше. Із доглядом за шкірою після процедури пов’язана ще одна проблема – врослі волоски, які можуть з’являтися і псувати загальний вигляд шкіри. Для того, щоб запобігти їх утворенню, слід користуватися скрабами і робити пілінг для тіла – таким чином волоскам, які будуть рости, буде легше «пробитися» через товстий шар шкіри і вони ростимуть природнім шляхом. ***

Отже, після довгих вагань і суперечок з собою я нарешті зважилася на процедуру шугарингу, і тепер я думаю тільки про дві речі: чому я не зробила цього раніше? і яка чудова гладенька тепер в мене шкіра. А якщо серйозно, то розповіді подруг, знайомих і всезнайок на різних форумах в мережі – це не показник вимірювання якості процедури. Бо є різні майстри, різні косметичні засоби для проведення процедури, зрештою, різний настрій клієнта. І не варто за чужими відчуттями прогнозувати свої. Краса вимагає жертв, і кілька секунд болю варті результату.

Популярні масажні послуги