097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

Іспанський масаж

Іспанський хіромасаж – це один з найпопулярніших на сьогодні різновидів масажу, завдяки незвичності техніки і комплексному характеру він дуже швидко почав завойовувати собі прихильників. Порівняно з іншими видами масажу, іспанський є значно новішим, проте він ввібрав у себе чимало вже існуючих технік і є своєрідною концентрацією найефективніших методик. Про його особливості сьогодні розповідає майстер Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк Прийдун Володимир.

Що відрізняє іспанський масаж від інших видів масажу?

Основною відмінністю іспанського хіромасажу є те, що він значно інтенсивніший від інших видів масажу, потягом одного сеансу можна пропрацювати дуже багато ділянок, за рахунок цього дуже швидко відчувається позитивний ефект від сеансу. З прийомів застосовуються вібрації, відбувається глибше припрацювання м’язів, також його часто поєднують з релакс масажем для того, щоб окрім користі, клієнт отримував ще й приємні відчуття, розслабився і зарядився морально. Існує дуже багато прийомів іспанського масажу, під час сеансу ми обираємо ті, які найкраще підійдуть конкретному клієнту. Власне хіромасаж – це методика поєднання різних прийомів і технік в одному сеансі і оптимальне їх спільне застосування.

Як саме іспанський масаж впливає на організм людини?

По-перше, слід сказати, що іспанський масаж може виконуватись у двох основних напрямках: на обличчя і на все тіло. Залежно від того, який напрям ви обираєте, змінюється техніка і вплив на організм. У Студії масажного мистецтва майстри виконують іспанський хіромасаж на все тіло. Є чотири основні аспекти, на які впливає іспанський масаж:

1. Як і всі масляні масажі, іспанський сильно впливає на нервову систему, заспокоює і допомагає відновити внутрішню рівновагу. Під час іспанського масажу повністю розслабляється все тіло людини, не повинно бути жодного напруження ні фізичного, ні емоційного. Такий стан спокою позитивно впливає на нервову систему, допомагає віднайти внутрішню рівновагу і розслабитися. Масаж, який передбачає цілковите розслаблення, є однією з форм медитації, коли людина може відкинути всі справи, проблеми і переживання на другий план і просто розслабитися.

2. Лімфодренаж: іспанський масаж вважається одним з найкращих лімфодренажних масажів, він допомагає у боротьбі з целюлітом, входить в антицелюлітну програму як додатковий масаж для закріплення результату. Проте у випадку, коли його застосовують з антицелюлітною метою, він набагато інтенсивніший, ніж зазвичай. Тоді йдеться не стільки про розслаблення і відпочинок, скільки про активізацію роботи організму і пришвидшення лімфовідтоку. За рахунок плавних та інтенсивних рухів покращується обмін речовин, виводиться зайва рідина з організму, що приводить до покращення стану шкіри і схуднення. Проте, як вже неодноразово згадувалося, сам масаж не може дати довготривалого ефекту чи стати основною причиною схуднення, адже він лише стимулює і покращує роботу організму, є своєрідним помічником під час інтенсивної роботи.

3. Іспанський масаж покращує кровообіг, що так само позитивно впливає на роботу організму. Так, якщо лімфовідтік сприяє виведенню зайвих речовин з організму, то покращення кровообігу сприяє активнішому постачанню корисних речовин та елементів до необхідних ділянок.

4. Іспанський масаж покращує роботу опорно-рухового апарату і роботу суглобів. За рахунок того, що м’язи людини під час масажу повністю розслабляються і відпочивають, майстер має можливість вплинути на опорно- рухову систему і промасажувати суглоби, які потребують особливої уваги і зазвичай залишаються поза увагою. Варто сказати, що кожен з цих аспектів вимагає чимало часу і зусиль. Оскільки сеанс масажу є обмеженим в часі, а клієнт хоче побачити максимальний ефект за мінімальну кількість сеансів, то ми акцентуємо увагу на тому, що є найважливішим у конкретному випадку. Так, якщо людина пройшла курс антицелюлітного масажу і прагне закріпити результат, варто зробити більш інтенсивний іспанський масаж. Якщо метою візиту є навпаки бажання розслабитися, ясна річ, що масаж буде із застосуванням більшої кількості релакс прийомів. Саме ця гнучкість і багатофункціональність вирізняє іспанський масаж з-поміж інших видів, бо велика кількість прийомів і можливість обирати те, що найбільш потрібно у конкретному випадку, дають змогу впливати на дуже багато елементів організму одночасно. До того ж, рухи і прийоми, які використовуються в іспанському масажі, практично не повторюються під час сеансу, в отже - не викликають звикання і кожен сеанс є унікальним.

***

Я спробувала іспанський масаж вперше, і от що можу сказати: Тенденція, що кожен наступний масаж цікавіший від попереднього – витримується, він зовсім не схожий до тих масажів, які я мала можливість спробувати до того, і після нього справді прояснюється в голові. Я прийшла на сеанс зла і невиспана, а пішла спокійна і задоволена. Це дуже хороший спосіб розслабитись і відпочити.

Цей масаж, як вже було сказано раніше, значно інтенсивніший, після нього тіло стає бадьорим і підтягнутим. Враховуючи те, що до цього я відвідувала медовий антицелюлітний масаж, результат дуже навіть очевидний – шкіра моментально підтягнулася, розгладилася і кудись поділися перші прояви апельсинової шкірки на сідницях. Іспанський масаж – хороший спосіб урізноманітнити свій «масажний раціон», тому якщо хочеться спробувати щось нове – це ідеальний варіант. Або ще краще – подарувати комусь сертифікат – такі подарунки точно оцінять і попросять ще.

Популярні масажні послуги