097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

Спортивний масаж

Окрім лікувальної та релаксуючої дії, масаж може виконувати ще одну, не менш важливу – відновлювальну. Дуже часто ми перенавантажуємо свій організм фізично, внаслідок чого йому набагато важче правильно функціонувати. Для того, щоб поновити роботу дуже часто необхідна стороння допомога, як-от масажиста. Для цього існує окремий вид масажу – спортивний, про який і будемо говорити далі.

Як можна зрозуміти з назви, спортивний масаж є доречним тоді, коли людина займається спортом і виконує фізичні вправи. Проте і спортивний масаж може мати різний вплив на організм, залежно від того, яку мету ви перед собою ставите.

Відновлення організму – перше і найважливіше завдання спортивного масажу. Після занять в спортзалі, бігу, фізичних вправ можуть виникати больові відчуття у м’язах, що спричинені їх перенавантаженням. Звісно, ці відчуття минають протягом певного часу, але створюють багато дискомфорту. Тоді саме час звернутися по допомогу до масажиста, який може прискорити процес відновлення нормальної роботи організму, а отже – покращити ваше самопочуття.

Фізично втомитись можна не лише в спортзалі, але й в дорозі, під час подорожі чи тривалої прогулянки. Це добре знають люди, які багато подорожують, адже постійне носіння валіз, наплічників, сидіння у транспорті даються взнаки – організм перебуває в незвичному середовищі, тіло втомлюється і знову ж таки виникають больові відчуття. Тому після поїздки такий масаж буде не лише приємним способом розслабитися, але й корисною процедурою.

Якщо сидіння у транспорті – це одна проблема, то сидіння в офісі - зовсім інша. Тут ми йдемо від протилежного і виправляємо не надлишок навантажень, а їх брак, адже сидячий спосіб життя деформує хребет, негативно впливає на поставу, суглоби та інші системи органів. Якщо ж правильного пропрацювати необхідні групи м’язів, то миттєво покращиться самопочуття. Моральний чинник – це ще один елемент, не який впливає спортивний масаж. Будь-який фізичний дискомфорт відбивається на нашому моральному стані, навіть якщо ми намагаємось цього не помічати. Легкий біль, поколювання, ниття – все, те негативне, що може супроводжувати наше тіло, негативно впливає на роботу мозку, який постійно шукає і не може знайти вирішення проблеми. Через це погіршується настрій, може виникати раптова втома, проблеми зі сном та інше. Тому тіло треба підтримувати в належному стані. До особливостей цього виду масажу також належать: 1. Особлива техніка виконання; 2. Можливість і необхідність приділяти основну увагу тим ділянкам, які цього найбільше потребують. Взагалі масаж виконується на все тіло, але найінтенсивніше пропрацьовуються ті частини тіла, які найбільше болять внаслідок перенавантаження або ті, яким необхідна допомога для нормалізації роботи; 3. Можливість швидко і ефективно розігріти м’язи; 4. Його можна виконувати після фізичних травм; 5. Моментальний ефект від масажу.

Протипоказання, звісно є: запальні процеси, важкі захворювання, загострення хронічних хвороб. Через те, що масаж є дуже інтенсивним, його слід обережно виконувати людям з підвищеним або пониженим артеріальним тиском, адже можна спровокувати його коливання.

***

Все, що відбувається, відбувається зі мною вчасно, тому недарма я вирішила обрати цього разу спортивний масаж. За два дні до сеансу в мене почала боліти шия чи то від багатогодинної роботи за комп’ютером, чи то від незручного сну. Боліла сильно, тому сеансу я чекала з нетерпінням.

Спортивний масаж є ефективним також і при таких випадках, коли фактично робота фізично не виконувалася, але організм не в порядку, тому більшість сеансу пройшло в роботі над покращенням цієї ділянки. За відчуттями цей масаж сильно відрізняється від інших, він дуже інтенсивний і дуже ефективний, того ж дня є нагода порівняти свої відчуття до і після. Якби я трохи більше займалася фізичними вправами і відвідувала спортзал, то цілком серйозно замислилася б про регулярні відвідування цього виду масажу. Бо комплексна робота може дати дуже хороші результати. У цьому виді масажу є багато елементів, яких не зустрінеш в інших, і саме тим він унікальний, і саме тому я буду продовжувати його досліджувати, щоправда, сподіваюсь, за менш болючих обставин.

Популярні масажні послуги