097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

Розпочинаємо Блог

Привіт! Мене звати Руслана, я починаю блог про масажне мистецтво… і я нічого не знаю про масаж. Як так і що це буде за блог? Розказую. Масаж – це така річ, яку доводилося переживати хоч раз в житті кожному з нас: чи то вдома після роботи, коли хтось люб’язно годиться «помнути спинку», чи то в лікаря, коли перепрацювалися на дачі і наступного дня не можете розвести плечі, чи то в салоні, коли вирішили зробити собі приємне, або хтось зробив чудовий подарунок. Словом, шляхів до масажиста є безліч і всі вони ведуть в одне місце – на масажний стіл, куди ми лягаємо в надії на те, що після сеансу почуватимемось краще, ніж до нього.

Та проблема полягає в тому, що про масаж як такий, ми, по суті, нічого не знаємо. Не знаємо як відрізнити майстра від дилетанта, що може нам допомогти, а що навпаки – зашкодити і як визначати якісні зміни в організмі, якщо вони є, після масажу. Принаймні я не знаю нічого з цього. Взагалі на масаж я ходжу з раннього дитинства (через не надто здорову спину), та зазвичай все виглядає так: ти попередньо записуєшся на прийом, приходиш, роздягаєшся, тебе масажують (30-60 хвилин), ти вдягаєшся, дякуєш і йдеш. Наступного разу так само і так по колу. Іноді спеціаліст коментує жахливий стан твоєї спини і каже, що треба більше сеансів, ти рахуєш гроші в напівпорожньому гаманці і йдеш додому. Якщо шукаєш бюджетний варіант, то погладжування по спині і не надто привітний інтер’єр язик не повертається назвати масажем. Якщо йдеш до лікаря, він лякає тебе страшилками про викривлений хребет, пропонує попити вітамінки і в своєму білому халаті скидається на стоматолога, який зібрався лікувати всі зуби одночасно. Якщо шукаєш масажний салон, то дуже часто дивишся на прайс і думаєш «Хм, а не так мене вже й болить спина…» і швиденько тікаєш.

Гаразд, після цього депресивно-негативного потоку спогадів із власного досвіду мушу сказати, що хороші масажисти мені теж траплялися, і їх було немало, тому все не так погано. Але є багато речей, про які дізнаєшся постфактум і від незнання яких іноді буває не по собі. Треба знати, хто такий фахівець масажного салону і до кого звертатися з різними проблемами/потребами/побажаннями. Треба знати, що можна, а чого не можна в конкретно твоєму випадку. А ще: як підготуватися до сеансу, як налаштуватися на потрібний настрій, що робити, щоб ефект від масажу був найкращим. І головне: що таке масаж, які бувають види, як це працює, хто його придумав, що відбувається з організмом після масажу. Цей потік запитань безкінечний, але я спробую шукати відповіді на них поступово і будувати цілісну картину.

Історія про те, як я потрапила на масаж у Студію масажного мистецтва Наталії Безвуляк, вже опублікована на моїй сторінці в ФБ, але, якщо коротко, то я потрапила туди майже випадково за рекомендацією знайомого. Потрапила і зрозуміла, що це щось нове, що мені треба дослідити і про що хочеться написати.

І на це було кілька причин: по-перше, відкритість до діалогу. Оскільки улюблене моє заняття – весь час щось запитувати, то я просто не могла стриматись і не припиняла цього робити навіть під час сеансу. І, о диво! Без жодного роздратування, поспіху і з інтересом мені почали розповідати про студію, масаж і всілякі цікаві штуки, яких я не знала. При цьому це роблять всі: директор, адміністратор, майстер – всі готові з вами говорити, якщо вам є що спитати. По-друге, сам масаж. Як людина з багаторічним досвідом клієнта, я мала з чим порівнювати. І, чесно кажучи, нічого надзвичайного від сеансу не очікувала. «Масаж він і в Африці масаж», – з такими думками я заходила в салон. «Не уходи, давай начнем все с начала», – з такими думками я прощалася із своїм майстром, який потішив мене масажем спини з елементами східних технік.

І по-третє, природна цікавість, яка є всередині кожного з нас (принаймні, я на це сподіваюсь). Мені, і думаю, не мені одній, мало просто лежати на кушетці і не розуміти, що зі мною відбувається, навіть за умови, що масаж приносить задоволення (принаймні так має бути). Я хочу знати, чому майстер починає масаж з однієї частини спини і закінчує іншою, які ефірні масла використовують в яких випадках, як змінюється моє тіло після масажу і які невидимі процеси відбуваються з моїм організмом під час сеансу. Бо чим більше ми знаємо, тим чіткіше можемо описати власний стан, проаналізувати самопочуття і пояснити побажання в майбутньому. Хтось сказав, що знання – це сила. Я можу сказати, що знання про власний організм – це інвестиція у спокійний сон і гарне самопочуття. Взагалі у нас проблема з цією самоосвітою і знаннями елементарної анатомії, в суспільстві побутує думка, що такі речі мають знати лікарі і фармацевти, і ще хтось, тільки не ми самі. Є країни, де це працює по-іншому (наприклад, країни Азії, де ази масажного мистецтва вивчають майже всі люди, і де добре розвинена система самостійної оцінки самопочуття за різними ознаками). І було б добре започаткувати традицію поглиблювати власні знання про самих себе.

Отже, ми починаємо подорож секретами масажного мистецтва, які нам відкриють працівники Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк, і розпочнемо з розмови із засновницею студії, яка привідкриє завісу того світу, який ми збираємось вивчати. Від читачів вимагаємо: коментарів, запитань і гарного настрою під час читання. І, як сказано у гаслі Студії: «Масаж – це мистецтво творити дива з людським організмом».

Популярні масажні послуги