097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

Вода – це наше здоров’я та життя

70% організму людини складається саме із води, отже це найбільш необхідний елемент для життя та хорошої роботи усіх органів. І ми повинні знати про воду усе  Ми підготували для вас декілька цікавих фактів та корисних порад:

1. Вчені рекомендують випивати склянку свіжої, чистої води кімнатної температури вранці натщесерце та ввечері перед сном. Можна додати трохи лимона та меду

2. Випивати від 5 до 8 склянок води в день. Вода є життєвонеобхідною, так само як і повітря, тому потрібно тримати рівень води в організмі у нормі.

3. Не пити воду під час їжі, але за півгодини до або через 2-3 години після їжі, щоб не порушувати процесу травлення, розбавляючи шлунковий сік.

4. Пити воду маленькими ковтками, а не залпом.

5. Людина може обходитися без їжі 30 діб і лише менше тижня без води.

6. Вода допомагає понизити можливість серцевого нападу. Після проведення чергових досліджень вчені зробили висновок , що люди , які вживають близько 6 склянок води щодня , менше перебувають під ризиком серцевого удару на відміну від тих людей , які випивають всього 2 склянки

7. Вживання кофеїну та алкоголю призводить до обезводнення . На кожну випиту чашку кави або порцію алкоголю треба випити додатково склянку води.

8. 2% скорочення рівня води в тілі може призвести до 20%-го зменшення розумових і фізичних показників.

9. Як стверджують фахівці, досить випити дві склянки чистої води щоб подолати депресію і втому.

10. Приблизно 70% Землі вкрито водою. Але тільки 1% з цієї води придатний для пиття.

11. На нашій планеті вода це основа життя. Всі живі істоти і рослини складаються з води: тварини - на 75%, риби - на 75%,медузи - на 99%, картопля - на 76%, яблука - на 85%, помідори- на 90%, огірки - на 95%.

Вода — важливе джерело життя на нашій планеті, запорука здоров'я та довголіття кожної живої істоти, символ чистоти, мудрості і родючості. Вона творить справжні дива, позбавляючи людський організм від недуг, очищаючи та омолоджуючи його.

Популярні масажні послуги