097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Послуги

Програма корекції фігури Львів

антицелюлітній масаж львів

Найбільша проблема від якої страждають більшість жінок це целюліт. Для того щоб від нього позбавитись є багато способів, проте, не всі вони є дієвими. Тому, для тих, в кого нема часу на довготривалі дієти ми пропонуємо - антицелюлітний масаж у Львові, його можна зробити в студії масажного мистецтва Наталіїї Безвуляк. Відгуки на антицелюлітний масаж Львів ви зможете прочитати будь-де. З них ви однозначно зрозумієте, що це найдієвіший спосіб для корекції фігури.

Особливості антицелюлітного масажу у Львові, ціни

За рахунок чого досягається такий неймовірний результат? Під час проведення процедури майстер робить акцент на покращення капілярного кровообігу, це робиться з допомогою спеціального аксесуару – банки. Також, у вас поліпшиться та прискориться обмін речовин. Все це не дає шкідливим клітинам та мікроорганізмам застоюватися у вас в організмі. Коли всі шлаки та токсини виводяться з організму м’язи розслабляються, у шкіри відкриваються пори і вона починає дихати. За рахунок цього у вас покращиться не лише стан шкіри, а й вся система організму, адже шлаки виводяться і звідти, через шкіру.

Переваги корекції фігури з допомогою антицелюлітного масажу

Це досить популярна процедура і її можна знайти майже в кожному салоні. Проте, мало хто знає що цей масаж допомагає жінкам не лише позбавитись целюліту але й привести до ладу інші органи.

  • Після проходження курсу масажу зміцнюється імунітет;
  • Зменшиться схильність захворювання на грип;
  • Менший ризик застудитися;
  • Зменшення жирового покриву;
  • Пройде головний біль

Здавалося б, така проста процедура, а ефект від неї неймовірний. Щодо техніки, то в студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк ми розробляємо індивідуально кожен сеанс, враховуючи особливості кожної людини. Особливо враховуються фізіологічні особливості побудови тіла. Саме таким шляхом ми добиваємось більшої ефективності від кожної процедури. А ви помічаєте результат вже після проведення декількох сеансів.

Наші спеціалісти розробили особливі техніки антицелюлітного масажу для вагітнихта антицелюлітного масажу живота. На сеансі ви зможете розслабитися та відволіктися від думок які вас турбують. А вийдете з нашого салону абсолютно новою людиною, з гарним виглядом, почуттям та здоров’ям.

Курс Програми корекції фігури: проводиться на все тіло (ноги, живіт, боки, руки) - входить 10 процедур, з чергуванням лімфодренажного, баночного, медового, фітнес масажу та обгортування французькою косметикою та водоростям. Програма розписується індивідуально під клієнта з рекомендаціями по харчуванню.

живіт

Ноги

Боки

390грн.

Додатково +

косметика INELDEA

+ 170/400грн

Медовий

+ 50грн

Шоколад

+ 100грн

Водорослі

+ 150/200грн

Популярні масажні послуги