097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Авторський масаж - поєднання масажних культур

490

гривень

60

хвилин

Найкраще зі Сходу та Заходу поєднується в унікальній методиці Наталії Безвуляк. Увібравши найбільш дієві елементи тибетського, тайського, аювердичного та європейського масажів, ця техніка дозволяє розширити оздоровчий вплив на організм та знайти індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Авторський масаж у Львові

В авторській методиці гармонійно переплітаються різні прийоми: розтягнення сухожиль з Тайського масажу, робота з меридіанами та енергетичними каналами з Тибетського, розблокування біологічно-активних точок – з Європейського. Комплексна техніка працює в найширшому спектрі, впливаючи на м’язи, сухожилля, хребет. А багатство прийомів дозволяє комбінувати їх під потреби кожного, пропонуючи максимально ефективні рішення для оздоровлення і релаксу.

Недарма масаж у Львові Наталії Безвуляк здобув визнання як у вузькому колі професіоналів, так і в широку – серед численних клієнтів. Ця методика перемогла на Першому Чемпіонаті з масажу у Західній Україні та стала кращою у Всеукраїнському конкурсі передових авторських масажних технік «Битва Титанів». Та найкраще свідчення ефективності унікального методу – це щасливі посмішки тих, хто вже відчув на собі його цілющу дію.

Популярні масажні послуги