097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Масаж “Потрійне задоволення” (6 рук)

1600

гривень

60

хвилин

Сучасна людина має дуже напружений стиль життя. Ми прагнемо все встигнути і часто затримуємося на роботі. Щоденний стрес та навантаження не змусять довго чекати – все це негативно впливає на організм людини. А перевтома може викликати не лише поганий настрій, а й самопочуття. Масаж в 6 рук – це найлегший та один з найбільш доступних способів позбутися всього негативу та отримати справжнє задоволення. У студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк ви зможете не лише зняти напругу, але й забути про все що вас турбує.

масаж 6 рук

Масаж в 6 рук у Львові

Потрійне задоволення – масаж в 6 рук, який будуть вам робити три кваліфікованих професіонала. При такій процедурі буде задіяно набагато більше ділянок вашого тіла, відповідно і вплив на всю систему організму буде кориснішим. Така процедура підходить тим, хто хоче спробувати щось нове, і познайомитись з абсолютно новими відчуттями.

Масаж в 6 рук у Львові найкраще виконує наш масажний салон. Ми відтворимо для вас розслабляючу атмосферу, ви будете релаксувати від ароматів трав, та вправних рук наших професіоналів, які допоможуть вам зняти стрес та втому. Після цього масажу у Львові ваша шкіра стане м’якою та шовковистою, самопочуття кращим, а життєвої енергії вистачить ще на довго. А з новими силами і справи будуть йти краще!

Популярні масажні послуги