097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Масаж в 10 рук “Нірвана”

2400

гривень

60

хвилин

Професійні спеціалісти радять процедуру масаж в десять рук тим, хто хоче відчути дійсно щось нове та пізнати повний релакс вже з першого сеансу. Тут використовується техніка, так званого енергетичного масажу, коли кожна клітиночка вашого тіла не залишається без уваги. Всі руки масажистів мають єдиний характер та будуть плавними та повільними, проте глибокими.

масаж нірвана

Особливості масажу в 10 рук

Масаж в 10 рук увібрав у себе найкраще з усіх існуючих технік, які підходять сучасній людині і адаптовані під її стиль життя. З кожним днем ми все більше втомлюємося, відчуваємо сильну напругу і поганий настрій. Для того, щоб позбутися всих цих симптомів та поринути у повну гармонію з своїм тілом та думками вам необхідний дійсно дієвий масаж 10 рук.

Якщо не проводити регулярну «чистку думок та енергії» то ви швидко почнете затухати, а це буде негативно відображатись на всьому вашому організмі. Такий масаж у Львові Нірвана стане набагато ефективнішим для вашого тіла та здоров’я ніж різні косметичні маски та креми які пропонують нам магазини. Пройшовши повний курс процедури ви отримаєте не лише повне задоволення, позбудетесь стресу, а й отримаєте погляд, повний сил та енергії. Ви будете постійно у чудовому настрої, та матимете вдвічі більше сил для звершень своїх справ та ідей.

Популярні масажні послуги