097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Тантричний масаж для пар “Мелодія Сердець”

1350

гривень

60

хвилин

Давня наука пристрасті та кохання отримала друге дихання – в унікальній масажній техніці, спеціально створеній для пар. Сеанс тантричного масажу для двох проводить один майстер – це дозволяє побудувати енергетичний місток між чоловіком і жінкою, зняти негативні блоки, як всередині кожного, так і між ними. Легкий, мов тантричний танець, масаж роздмухує вогник пристрасті, наповнює тіло життєвою наснагою, налаштовує на щирість і відкритість. Це дозволяє відновити і емоційний, і енергетичний зв’язок між двома світами, які після процедури знову відчувають себе половинками одного цілого.

масаж для двох

Масаж для закоханих пар у Львові

Ідеальний подарунок як для вас так і для вашої другої половинки - тантричний масаж для двох. Ця процедура надає безліч емоцій, відкриває нові почуття, та дає можливість повністю насолодитись один одним.

Техніка масажу для пар унікальна за своєю природою, адже основне що ви маєте отримати від нього – це поєднання ваших енергій та відкриття нових почуттів. Можливо, ви ще не все знаєте один про одного? Рухи майстра будуть легкими та повільними, його присутності ви навіть не помітите, адже будете чути лише один одного. Для вас буде створена спеціальна інтимна атмосфера: ароматичні свічки, романтична музика, пелюстки квітів, запахи трав. Для себе та своєї коханої людини ви зможете обрати особливу олію, яка б подобалась вам обом. Це буде єднати вас ще більше. То ж масаж Львів для закоханих відкриває вас по новому і ваші стосунки запалають яскравим вогнем. Після сеансу ви відчуєте не тільки розслабленість тіла, але й неймовірну пристрасть.

Тантричний масаж тіла для двох Львів

«Тантра», в перекладі на українську означає «зв'язок», що найкраще пояснює всю суть техніки тантричного масажу. Теорія тантрики має на увазі під ерогенною зоною не якісь конкретні області тіла, дотик до яких веде до порушення і сексуальної насолоди, а розповідає про те, що центр всіх відчуттів розташовується, перш за все, в голові людини, що все наше тіло це єдина ерогенна зона. Уміння встановити контакт між партнерами дозволяє кожен дотик в різних областях фізичного тіла зробити хтивим і жаданим.

Професіонали масажного салону Наталії Безвуляк знають, як зробити ваші стосунки яскравішими. Відразу після масажу ви будете дивитись один одному в очі вже зовсім по іншому, а цей день запам’ятаєте на довго.

Популярні масажні послуги