097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

“Старомонгольський” масаж хутром

950

гривень

60

хвилин

Ще з давніх-давен масаж вважався одним з найпоширеніших способів лікування, чи профілактики різного роду захворювань. А жінки використовували цю процедуру для омолодження та відновлення краси шкіри обличчя та всього тіла. Існує безліч технік, проте найдавнішим вважається старомонгольский масаж. Головна його особливість це те, що він поєднує в собі одночасно дві властивості: лікувальну та оздоровчу.

Така процедура охоплює все ваше тіло, від голови до ніг, масажист має доторкнутись до кожного вашого м’язу та кожної точки. Майстер, у техніці старомонгольського масажу, використовує пальці, так рухи виходять більш глибокими, внаслідок чого він задіює ті м’язові тканини, які при звичайному масажі недоступні. Відповідно, спеціаліст повинен володіти високою професійністю, щоб провести цей масаж.

старомонгольський масаж

Старомонгольський масаж хутром у Львові

Всі фахівці масажного салону Наталії Безвуляк мають відповідну кваліфікацію, це підтверджується дипломами та сертифікатами. Ми створили для вас чарівну атмосферу в нашому салоні, де ви зможете не лише розслабитися та зняти втому, але й набратися цілющої життєвої енергії та сил, які допоможуть вам здійснити все задумане!

Популярні масажні послуги