097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Єгипетський масаж

580

гривень

90

хвилин

Ще один вид масажу, якому потрібно віддати належне – це єгипетський масаж. Тільки в студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк ви зможете відчути всю насолоду від цього масажу. Наші спеціалісти допоможуть вам повністю розслабитися, очистити ваш мозок і ваші думки від зайвої інформації, так що ви не будете відчувати нічого, окрім свого тіла. А після сеансу ви будете почувати себе так, ніби знову народились на світ. Настільки легко і приємно буде вашому організмові, що вам буде здаватись, ніби ви літаєте.

Ще з давніх часів єгиптяни побачили, що різноманітні масла і пахощі, які використовуються в даному масажі, мають властивості афродизіаку. І це позитивно відображалося на статевій функції чоловіків. Також для воїнів єгиптяни виготовляли інші домішки масел, які сприяли загоюванню ран, покращували кровообіг, знімали біль і використовувались для шкірних захворювань.Згодом виявилось, що масаж приносить величезну користь як чоловікам, так і жінкам.

єгипетський масаж

Методика єгипетського масажу у Львові

Перед сеансом потрібно зняти всю косметику. Повинна бути повністю чиста шкіра. Спеціалісти підбирають такі масла, які більше всього потрібні клієнту, враховуючи тип його шкіри. Ретельне втирання масел в шкіру робить її ніжною і еластичною. А єгипетський масаж голови сприяє виведенню зморшок на лиці і мішків під очима. Він зробить вас молодшими і здоровішими. Завітаючи до студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк, ви попадаєте до майстрів, які знають свою справу. Вони використають методику масажування всіх частин тіла для вашого оздоровлення і відпочинку.

єгипетський масаж

Вплив єгипетського масажу на здоров’я людини

Єгипетський масаж має не тільки лікувальну дію, а ще і психологічну. Він здатний відновлювати душевний стан людини. Після сеансу людина почувається розслабленою, у неї з’являється енергія, яка була потрачена раніше на якісь свої справи, покращується кроовообіг. З’являється бажання творити. Неймовірно, але дія масажу розповсюджується навіть на печінку і жовчний міхур, допомагає в оздоровленні цих органів. Також змінюється колір лиця і покращується робота м’язів. Масаж особливо корисний тим, хто сидить на дієті для похудання. Загалом ми бачимо, що декілька сеансів масажу повністю відновлюють життєві сили людини.

Саме масажний салон Наталії Безвуляк допоможе вам пізнати ці приємності. Наші сертифіковані спеціалісти зроблять все для того, щоб ви почували себе здоровими, життєрадісними, повними сил і енергії за найкращими цінами. Бо для нас ваше здоров’я – найважливіше.

Популярні масажні послуги