097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Послуги

Цукрова епіляція або шугаринг

Найсолодший спосіб боротьби
із зайвим волоссям.

шугаринг львів

Не дивлячись на те, що шугаринг є одним з найдавніших способів видалення небажаного волосся на тілі, популярною серед жінок вона стала порівняно недавно. Цукрова епіляція у Львові проводиться у студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк. Наші майстри бережно відносяться до вашої шкіри, тому сеанс пройде на найвищому рівні. За методом проведення ця процедура схожа на видалення волосся з допомогою воску, проте тут використовується карамелізований цукор, що сприяє більш м’якому і не такому болісному проведенню.

шугарінг львів

Технологія проведення шугарінгу у Львові

Для того, щоб процедура пройшла успішно довжина волосся має бути не меншою за 5 міліметрів. Якщо, волосяний покрив буде менший результат буде гірший, адже фахівець не зможе захопити все волосся та повністю його видалити. Основний матеріал це цукрова паста, завдяки їй ціна на шугаринг дещо нижча, ніж на воскову депіляцію.

Перш за все, ваша шкіра має бути підготовлена, на ній не може бути вологи чи жиру. Для їх видалення майстер буде використовувати звичайні засоби типу шампуню або мила, а для висушування – використовують присипки. Коли пасту наносять на шкіру то воно обгортає волоски від самої поверхні і до кінця, тим самим забезпечується і повне їх видалння. Робиться це з допомогою смужок, або просто руками.

цукрова депіляція

Наслідки від цукрової епіляції

Вже після того як ви зробите декілька сеансів шугарингу підряд, ви помітите що волосся буде рости набагато м’якшим та світлішим, його буде не так помітно, і це сприятиме кращому видаленню волосків на наступних процедурах. Періодичність сеансів- 30-45 днів, тобто більше ніж місяць ви зможете не згадувати про епіляцію.

Особливо популярні серед наших клієнток це цукрова епіляція зони бікіні та цукрова епіляція на обличчі. Їх техніка виконання нічим не відрізняється, також ви зможете обрати на свій смак будь-який зволожуючий засіб, який вам нанесуть після сеансу. Основний секрет шугарингу це приготування пасти, якщо ви робите процедуру в домашніх умовах, часто з цим можуть виникнути проблеми. Наші майстри використовують кращі матеріали, всі вони є натуральними, тому абсолютно не будуть нести ніякої шкоди на ваш організм чи шкіру.

Протипоказання для шугарингу:

  • на шкірі не повинно бути ранок, опіків чи їнших подразнень;
  • варикозне розширення вен;
  • підвищенна чутливість;
  • інші хвороби шкірного покриву
цукрова спа епіляція львів

Популярні масажні послуги