097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Косметичні процедури

Косметичний масаж обличчя, шиї та декольте

250

гривень

30

хвилин

Для того, щоб зберегти молодість та красу вашої шкіри вам необхідний косметичний масаж обличчя. Ця проста процедура приносить дуже багато користі, адже один повний курс дає повну гарантію того, що ви позбудетесь зморшок і ваша шкіра стане більш пружною. Косметичні процедури для обличчя впливають на циркуляцію крові та лімфодренаж, завдяки цьому швидко зникають набряки і шкіра насичується киснем. З допомогою правильно проведеного масажу можна не лише позбутися перших ознак старіння, мімічних зморшок, пігментних плям, але й підкоригувати форму обличчя – прибрати друге підборіддя та позбутися в’ялості шкіри.

Косметичний масаж лиця допоможе не лише шкірі вашого обличчя бути ідеальною, але й забезпечить прекрасну роботу інших ваших органів. Давно відомо, що саме на обличчі розташовано безліч точок, кожна з яких відповідає певному органу. То ж, використовуючи правильну техніку під час масажу можна вплинути і на всю систему вашого здоров’я.

Косметичні процедури у Львові це масажний салон Наталії Безвуляк. Наші майстри володіють техніками усіх відомих вам масажів, мають дипломи та сертифікати які підтверджують їхню кваліфікацію.

Популярні масажні послуги