097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Косметичні процедури

Тайський масаж шиї та голови як додаток до обраного масажу

200

гривень

30

хвилин

Тайський масаж голови використовують не тільки для розслаблення, але й для профілактики різних хвороб та покращення вигляду шкіри. Ще одна його властивість це омолодження, цим жінки користуються ще з давніх-давен. Проте, є окремий вид цієї процедури, це тайський масаж шиї та голови. Варто наголосити, що це розслабляюча процедура з оздоровлюючими властивостями. Щоб робити цей масаж вам не треба мати якісь особливі показники, його можна, та варто робити всім.

Переваги тайського масажу голови та шиї у Львові

Під час цієї процедури ви насититесь цілющою життєвою енергією, ваше тіло та розум будуть у повній гармонії між собою, позбудетесь всіх негативних думок. М’язи обличчя та шиї перебувають у постійні напрузі, саме тому потребують релаксу.

Стимулювання нервових клітин, які знаходяться в цій зоні, розвиває вашу пам’ять та розум. Така процедура буде корисна при підвищенному тиску, так як нормалізується кровообіг. Також, він допомагає при безсонні та головному болі та, навіть, при поганому зорі. Результат ви відчуєте вже після першого сеансу, ми вам це гарантуємо!

Популярні масажні послуги