097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Іспанський масаж (хіромасаж)

490

гривень

60

хвилин

Методика проведення іспанського масажу тіладосить нова, в порівнянні з іншими. Проте, з кожним днем вона набирає все більше своїх поціновувачів через свої особливості.

Іспанський хіромасаж тіла

Хіромасаж одна з найпопулярніших в світі методик що увібрала в себе різні прийоми класичних і східних масажних систем. Ця методика знаходить своє застосування не тільки як лікувальна процедура але і як профілактика старіння організму в цілому і особи зокрема, а також в різних естетичних процедурах спрямованих на зниження ваги, корекцію проявів целюліту і т.д. Результати Вас настільки вразять що ви захочете повертатися до нас знову і знову Адже в руках наших масажистів секрет молодості і здоров'я! Техніка хіромасажу працює на 4-х рівнях з м'язовою системою і її функціями: нервової, судинної, м'язової та кістково - суглобової системами. Велика розмаїтість масажних прийомів дозволяє кожен раз створити абсолютно оригінальний масаж, уникнути ефекту звикання до тактильних впливів і зберегти протягом тривалого часу 100 % результат.

іспанський масаж

Переваги іспанського масажу у Львові

Хіромасаж тіла має такі основні переваги:

  • Поліпшує нервову систему. Рухи масажиста будуть чередуватися, розслабляючі з інтенсивними, для того щоб викликати контраст відчуттів;
  • Відновлення еластичності м’язових тканин;
  • Лімфодренаж. З допомогою цього з вашого організму виводиться зайва рідина та шлаки;
  • Нормалізується кровообіг, внаслідок чого поліпшується загальний стан шкіри;
  • Ви позбудетесь стресу, поганого настрою та дратівливості.
іспанський масаж

Можна проводити іспанський масаж обличчя та тіла. В залежності на яку зону ви хочете вплинути. Під час проведення сеансу ви можете обрати на власний смак різні зволожуючі креми та масла, для того щоб майстер використовував саме їх. Вони володіють безліччю цілющих властивостей, та є абсолютно натуральними. Як і кожен масаж Львів, іспанський, спрямований на профілактику різного роду захворювань та зниження стресу та втоми, поліпшення емоційного стану. Ви отримаєте не тільки розслаблення, але й очиститесь від негативних думок.

Популярні масажні послуги