097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Енергія рук та чудодійний бамбук – у масажі бамбуковими паличками

490

гривень

60

хвилин

Бамбук – рослина, що вирізняється неабиякою життєвою силою. Недарма у Східній культурі вона є символом міцності, гнучкості, нестримного росту. Її енергетика чудово відчувається у масажі бамбуковими паличками. Майстри вправно використовують бамбук, стимулюючи енергетично активні точки тіла як на поверхневому, так і на глибокому рівнях.

масаж бамбуковими паличками

Бамбуковий масаж у Львові

Масаж бамбуковими паличками процедура досить екзотична, оскільки ми звикли, що масаж виконують, переважно, з допомогою рук. Тут в дію йдуть – бамбукові палички. Бамбуковий масаж Львів ви можете зробити в студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк. Особливість цього масажу в тому, що ці палички, зазвичай, наповнюють піском чи дрібними зернятами, для того, щоб при доторканні створювалась вібрація.

масаж бамбуковими паличками

Методика проведення масажу бамбуковими паличками:

  • Підбір олій, кремів та масел здійснюється індивідуально під кожного клієнта та на його власний розсуд;
  • Наноситься крем у набагато більшій кількості, ніж зазвичай, для того щоб зменшити силу удару
  • Якщо ви подумали, що така процедура це боляче, то забудьте. Всі удари робляться майстром настільки м’яко, що від них не залишається синців, а ви відчуваєте лише те, як ваші м’язи розслаблюються

Ефект від такого масажу неперевершений. Спеціалісти рекомендують його використовувати для схуднення. Також, ви позбудетесь стресів, поганого настрою та думок, у вас поліпшиться кровообіг, зникне варикоз. І ще одна особливість - ця процедура сприяє омолодженню шкіри.

Популярні масажні послуги