097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Масаж стоп Львів - на користь ніжкам і цілому тілу

440

гривень

60

хвилин

Наші ноги отримують найбільше навантаження за весь день. Не зручне взуття, високі підбори та рух протягом всього дня нас дуже стомлює. Тому масаж стоп ніг це ідеальний спосіб розслабитися. Студія масажу Наталії Безвуляк пропонує для вас такі процедури:

  • Рефлекторний масаж стоп;
  • Масаж ніг;
  • Лікувальний масаж ніг

Масаж ніг у Львові найкраще роблять наші фахівці. Всі спеціалісти нашої студії володіють сертифікатами, які підтверджують їхній досвід та уміння

масаж ніг

Користь масажу ніг та стоп

Ця процедура значно відрізняється за технікою від інших видів масажу. Наші фахівці відмічають, що масаж стоп позитивно впливає на весь організм, а не лише на м’язи ніг, адже саме там знаходиться безліч рефлекторних точок, відповідна дія на які впливає на всю систему вашого здоров’я.

Наприклад, стимулюючи пальці на ногах, оздоровлюються і зуби та ясна, очі, вуха та ніс. Також, є точки які впливають і на внутрішні органи і навіть на ваш настрій. Саме тому, ми радимо звернутися до спеціалістів для проведення процедури точкового масажу. Адже, лише правильно обравши техніку ви зможете вплинути і на інші органи і поліпшити здоров’я.

масаж стоп Львів

Техніка масажу ніг від професіоналів

Існує безліч методик виконання масажу стоп, від звичайної до різних технік, які прийшли до нас зі Сходу. Варто наголосити, що в нашому салоні, перед початком курсу, вас проконсультує спеціаліст щодо того, яку з них вам краще обрати. А позитивний вплив на організм ви побачите вже за декілька сеансів.

Масаж у Львові почнеться з нанесення олії, чи будь-якого іншого масла на ваш вибір. Далі, спокійними рухами – будуть розминатися стопи та пальці ніг. Ви маєте прийняти зручне для вас положення та бути у гарному настрої, останнє – ми вам гарантуємо, як і поліпшення здоров’я. Ваша шкіра буде м’яка та матиме приємний запах ще досить довгий час. Сама техніка залежить і від того, на які органи ви хочете більше вплинути. На ті точки майстер і буде звертати більшу чи меншу увагу, а також застосовувати відповідні рухи. Якщо ви хочете розслабитися, підняти собі настрій та тонус то рефлекторний масаж стоп саме для вас. Весь час проведення процедури ви будете знаходитись у прекрасній атмосфері, які відтворять для вас наші спеціалісти.

Популярні масажні послуги