097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

 • slyder-4
 • slyder-1
 • slyder-2
 • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Масаж Гуаша у Львові – дозвольте тілу позбутися зайвого

440

гривень

60

хвилин

Один з найдавніших видів китайського масажу від майстрів нашої студії тепер і у Львові. У дослівному перекладі масаж Гуаша це значить «зскребти все погане», від цього йде і означення техніки масажу, так як основний інструмент тут це спеціальна пластина. Вона потрібна для того, щоб обробляти відповідні частини тіла (включаючи навіть рефлекторні точки лиця чи голови) . Майстри студії Наталії Безвуляк володіють мистецтвом китайського масажа Гуаша, ви відчуєте на повну всю його силу, і з першого ж сеансу зрозумієте його цілющу дію та переваги перед іншими техніками.

Особливості проведення процедури масажу Гуаша

Техніка проведення даної процедури досить проста, але ефект від неї – неймовірний. Китайський класичний масажвключає в себе 3 метода взаємодії:

 • Се-гуа – в цей етап майстер робить дуже швидкі рухи із сильним натиском;
 • Бу-гуа – рухи стають повільнішими а натиск слабшим;
 • Пінь-бу пінь-се – рухи залишаються повільними, але натиск майстер робить сильнішим

Переважно, один сеанс буде займати від 20 до 30 хвилин.

масаж гуаша

Переваги китайського масажу Гуаша у Львові

Відразу варто сказати, для того, щоб ви помітили вже перші зміни і ефект від процедури – не треба чекати декілька сеансів, його видно одразу. Ви можете відчувати біль і покрасніння на тих місцях де робився масаж. Проте, це означає його позитивну дію. Також з’являються крововиливи, так звані «плями ша». Саме так на вашу шкіру проступають всі «відходи» вашого організму. Звичай, все це може налякати вас в деякій мірі, проте, сама процедура проходить безболісно, а покрасніння та плями швидко зникають. Для того, щоб вилікувати всі ваші недуги необхідно робити процедуру з періодичність 1-2 раза на тиждень і пройти весь назначений курс.

Дія масажу Гуаша

Наслідки процедури:

 • Стан вашої шкіри покращиться після першого ж сеансу. Враховуючи те що всі токсини виходять з вашого організму, виходять вони і з шкіри. Швидко зникають пігментні плями, вугрі та висипи.
 • Остеохондроз. Кровообіг покращується, за рахунок чого і зникає біль у місцях де вона вас раніше турбувала.
 • Застуда. Так, навіть це можна вилікувати з допомогою масажу. За рахунок масажу зменшується кашель і знімається слиз з бронхів.
 • Холіцистит. Дана процедура нормалізує потоки у жовчному міхурі а також ви швидко позбудетесь відчуття нудоти.

Масаж у Львові можна зробити у студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк, ми піклуємося про ваше здоров’я і ваш настрій та самопочуття для нас в пріоритеті. Тому, ми підібрали для вас найкращих сертифікованих спеціалістів, які володіють різними техніками масажу і мають досвід роботи.

Популярні масажні послуги