097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Китайський баночний масаж Ці Сью Тон

Виберіть час

440грн. – 60 хв.


440 грн. – 60 хв.

Баночний масаж – ще один вид масажу, який використовується здавна, і який ми з радістю вам запропонуємо в нашому салоні масажного мистецтва Наталії Безвуляк. Серед багатьох видів масажу у Львові, вакуумний масаж також користується популярністю і виконує лікувальну функцію. За декілька сеансів Ви за допомогою вакуумних банок зможете позбутися або значно зменшити целюліт, а загалом і оздоровити свій організм.

Техніка баночного вакуумного масажу у Львові

Сама процедура баночного масажу проводиться на шкірі, яка змащується спеціальними маслами. Це можуть бути різні трав’яні або фруктові масла (евкаліптове, вазелінове, оливкове масло, кипарис, грейпфрут, апельсин). Потім береться вакуумна банка і створюється в ній безповітряний простір (вата змочується в спирту, підпалюється і полум’я на декілька секунд поміщається в банку). Може бути якийсь інший спосіб формування вакууму. Потім банка прикладається до тіла так, щоб шкіра всередині трохи припіднялася. Після розміщення банок на тілі, можна починати сам масаж, техніка якого практично не відрізняється від класичного масажу.

Вакуумний, баночний антицелюлітній масаж Львів

Вакуумний масаж проти целюліту – це процедура майже безболісна. Якщо робити все правильно, то людина не відчує ніякого дискомфорту. А якщо мова йде саме про спосіб позбутися целюліту, то вона про біль просто забуває. Під час антицелюлітнього вакуумного масажу спалюються калорії, очищуються протоки сальних залоз, зменшується кількість жирових тканин, і це все допомагає в боротьбі з целюлітом.

Крім цього баночний антицелюлітний масаж викликає інтенсивний кровообіг, внаслідок цього в людини покращуються обмінні процеси, пришвидшується регенерація тканин, виділяються біологічно активні речовини. І разом з тим відбувається регуляція роботи внутрішніх органів, що позитивно впливає на нирки, легені, підшлункову залозу, загалом покращується робота всіх органів людини.

Баночний (вакуумний) масаж спини

Вакуумний баночний масаж спини прекрасно допомагає поборотися з захворюваннями опорно-рухової системи, проблемами з хребтом, внутрішніми органами, болями в поясниці, гіпертонією, гінекологічними захворюваннями. Дуже допомагає цей вид масажу при захворюваннях органів дихання (бронхіт, запалення легень), а також при болях у м’язах і суглобах.

Отже ми бачимо, що вакуумний масаж спини і баночний антицелюлітний масаж мають лікувальні і оздоровчі властивості. Він не тільки позбавляє болей в спині, хребті і виводить целюліт, а і впливає на роботу всього організму. В масажному салоні Наталії Безвуляк вам допоможуть позбутися цих проблем і оздоровити свій організм. Приходьте до нас і наші майстри зроблять все, щоб ви почували себе здоровими та щасливими.

Популярні масажні послуги