097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Масаж спини з елементами східних технік

280

гривень

45

хвилин

Ще один дивовижний масаж у Львові, який досить часто використовують у лікувальних та профілактичних цілях – східний масаж спини. І вже досить давно він став традиційним методом лікування в багатьох країнах Європи та Америки. Є декілька видів цієї процедури, але найчастіше використовують точковий та лінійний.

Відмінність цих технік в області їх застосування. Точковий використовує принципи акупунтури, а лінійний впливає на м’язові тканини. Особливість у тому, що східний масаж можна робити абсолютно всім, тут немає обмежень у віці. Завдяки механічній дії пальців на відповідні точки та органи, нервова систем приймає відповідні сигнали. В наслідок чого поліпшується трофіка шкіри та м’язів.

Східний масаж не тільки вилікує вас, але й розслабить та відновить вашу життєву енергію. Ви будете мати більше сил та наснаги, бажання працювати та втілювати всі ваші задумані ідеї в реальність, а наші майстри вам у цьому допоможуть. Адже, ми точно знаємо, що вам необхідно. В студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк вас зустрінуть з посмішкою та зроблять все, щоб ви були здоровими.

Популярні масажні послуги