097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Тибетський масаж Ку-Нье у Львові

390

гривень

50

хвилин

Мудрість Тибету – в унікальній техніці масажу Ку-Ньє. Недарма ефект від цієї процедури можна прирівняти до медитації – розум очищується від негативних думок, а тіло позбувається болю. Техніка тибетського масажу Ку-Ньє допомагає віднайти баланс між духовним і фізичним, наповнює життєвими силами і свіжими ідеями. М'який і приємний масаж Ку Ньє це ефективна система релаксації для підтримки нашого тіла і розуму в стані балансу максимуму життєвих сил прекрасного самопочуття і здоров'я. Його історія налічує 3900 років практичного досвіду майстрів та вдосконалення прийомів. А сам масаж Львів дивно різноманітний і включає масляний масаж і йога масаж суглобів

Техніка тибетського масажу Ку-Ньє

З кожним днем тибетський масаж набирає все більшої популярності і на це є ряд причин. Одна з найголовніших відмінностей Ку-Ньє від інших технік масажу – це індивідуальний підхід. Перед кожним сеансом фахівець має провести консультацію з клієнтом, щодо його самопочуття та вирішити, що йому найбільше підходить.

Процедура проведення тибетського масажу

Процедура проведення тибетського масажу ку-ньє полягає в тому, що спеціаліст наносить масло абсолютно на все тіло, починаючи від голови і закінчуючи пальцями ніг, перш за все, робиться це для того, щоб розслабленим було все тіло. Масла насичені безліччю корисних речовин, які позитивно впливають не лише на нервову систему та знімають стрес, а й серцево-судинну та гормональну систему, часто мають омолоджуючий ефект. В кінці сеансу масла знімаються спеціальною мукою для того, щоб очистити організм від шлаків та токсинів.

Масаж Ку-Нье у Львові - це масажний салон Наталії Безвуляк, наші майстри володіють старовинною тибетською технікою масажу, зможуть чітко зрозуміти ваші проблеми та допомогти у лікуванні чи в профілактичних цілях. Всі спеціалісти мають сертифікати які підтверджують їхню кваліфікацію та досвід роботи. Масаж підлаштований під сучасне європейське життя, проте зберігаються основні принципи тибетського Ку-Ньє масажу. А ціни в нашому салоні вас приємно здивують, адже ваше здоров’я – головне для нас.

Популярні масажні послуги