097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Тайський йога-масаж у Львові

Виберіть тривалість

550 грн. – 1 год


750 грн. – 1.5 год

Тільки у нашому салоні у всьому Львові, ви зможете відчути дієвість справжнього, оригінального тайського масажу. Це не просто процедура, це ціла система зміцнення та зцілення організму, яку зможе провести не кожен. Наша студія має найкращих спеціалістів з тайського масажу, які приведуть ваше тіло та думки у повну гармонію, ви отримаєте неперевершені емоції та нейомвірний заряд енергії.

Після першого відвідування ви відразу зрозумієте, що це особливий вид масажу, який значно відрізняється від класичного. Основна мета тайського масажу це зняти стрес, напругу та втому, привести до ладу ваші думки. Тому вас зачарує та атмосфера, яка буде панувати навколо вас, адже спрямована вона на те, щоб ви відчували себе якомога розслаблено і відчули що ви та ваше тіло це єдине ціле. Справжній тайський масаж у Львові роблять майстри нашої студії. Це популярна процедура всіх закоханих, адже разом ви відчуєте більше гармонії та позбудетесь негативу. Під час сеансу ви не зможете відпочити, оскільки все що ви захочете це насолоджуватися розслабляючою музикою та чарівним ароматом східних трав.

тайський масаж

Особливості та принципи тайського масажу у Львові

Кожен професіонал знає, що традиційний тайський масаж перш за все орієнтований на зміцнення та оздоровлення вашого тіла шляхом поєднання життєвої енергії та здоров’я. Здійснюється це переважно через ступні, пальці, коліна, долоні та лікті. Для того, щоб відчути всю користь від масажу вам необхідно:

  • Довіритися майстру, поринути у атмосферу у якій буде все для релаксу – освітлення, легка музика, заспокійливі аромати;
  • Вільний одяг, який не буде заважати вам;
  • Звільнення від зайвих та сторонніх думок;
  • Повільно дихати.

Майстри нашого масажного салону Наталії Безвуляк знають свою справу на відмінно. Вас зачарує атмосфера та наше обслуговування, а на час процедури ви відчуєте, що час навколо вас зупинився. Ви повністю позбудетесь втоми, негативних думок та отримаєте заряд енергії.

тайський масаж

Переваги тайського масажу у Львові

Ваше тіло та шкіра будуть у тонусі, а думки лише позитивні. Ви позбудетесь роздратувань тим самим укріпивши своє здоров’я. А та обстановка, яка буде навколо вас надасть вам сильну емоційну та психологічну розгрузку. Якщо ви бажаєте пройти курси тайського масажу у Львові – ви також можете звернутися до нашого центру. Наші майстри навчать вас основним традиційним технікам та допоможуть розібратися у цьому мистецтві.

Популярні масажні послуги