097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

<Масажі

Спортивний масаж у Львові

500

гривень

60

хвилин

Основна ціль спортивного масажу це відновлення м’язів та всього організму після тяжких фізичних навантажень. Якщо, вам це потрібно, то цей масаж саме для вас, незалежно від того професійний ви спортсмен чи просто займаєтесь фізичними вправами.

Спортивний масаж: особливості та процедура

Основна ціль цього масажу це розслаблення, як психологічне так і фізичне. Тяжкі вправи можуть мати згубний вплив на м’язи, у цьому випадку вони потребують розслаблення. І взагалі, вся система вашого організму має відпочити після тяжкого навантаження. Методика проведення спортивного масажу абсолютно різна – дивлячись які цілі ви переслідуєте. Це може бути просто відновлення, або після серйозної травми, також він залежить і від сили та інтенсивності навантажень. Виходячи з цього, буде і різний вплив на м’язи – розслаблююча, тонізуюча чи підсилююча.

Ви можете замовити дану процедуру якщо вам необхідно заспокоїти весь організм, нервову систему, та набратися енергії. Для того щоб мати краще представлення, рекомендуємо переглянути відео спортивного масажу. У нашому масажному салоні Наталії Безвуляк ви зможете замовити різні масажні послуги для поліпшення свого емоційного настрою та відновлення м’зів після сильного навантаження.

Популярні масажні послуги