097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Авторський оздоровчий масаж у Львові

Виберіть тривалість

490 грн. – 1 год


670 грн. – 1.5 год


900 грн. – 2 год


1080 грн. – 2,5 год


1250 грн. – 3 год

Краще зі Сходу та Заходу поєднується в унікальній методиці Наталії Безвуляк. Увібравши найбільш дієві елементи тибетського, тайського, аювердичного та європейського масажів, ця техніка дозволяє поглибити оздоровчий вплив на організм та знайти індивідуальні рішення для кожного клієнта.

В авторській методиці гармонійно переплітаються різні прийоми: розтягнення сухожиль з Тайського масажу, робота з меридіанами та енергетичними каналами з Тибетського, розблокування біологічно-активних точок – з Європейського. Комплексний підхід працює в найширшому спектрі, впливаючи на м’язи, сухожилля, хребет. Різноманітність технік дає можливість застосовувати різні прийоми та комбінувати їх під індивідуальні потреби кожного, пропонуючи максимально ефективні рішення для оздоровлення і релаксу.

Недарма масаж Львів Наталії Безвуляк здобув широке визнання як у вузькому колі професіоналів, так і в широкому загалі серед численних клієнтів. Ця методика перемогла на Першому Чемпіонаті з масажу в Західній Україні та стала кращою у Всеукраїнському конкурсі передових авторських масажних технік «Битва Титанів». Та найкраще свідчення ефективності унікального методу – це щасливі посмішки та вдячність тих, хто вже відчув на собі його цілющу дію.

Популярні масажні послуги