097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Масажі

Медовий масаж у Львові

Виберіть тривалість

350 грн. – 30 хв


420 грн. – 40 хв

Антицелюлітний медовий масаж – досить популярна процедура серед жінок, проте мало хто знає, що цей масаж можна застосовувати не лише для схуднення, але й в лікарських потребах. Мед насичений безліччю корисних речовин та мінералів, які можуть впоратися з багатьма захворюваннями, а також використовуються в якості їх профілактики.

Ця процедура водночас є приємною і ефективною, адже має досить маленький перелік протипоказань і величезний позитивний вплив та перевагу на ваш організм. Медовий масаж у Львові проводять в нашому салоні, найкращі майстри та матеріали, підготовлені для того, щоб ви отримали задоволення та позбулися негативного впливу різних факторів на ваш організм.

медовий масаж

Користь від медового масажу у Львові

Ми вже не одноразово наголошували на цілющих властивостях будь-якого масажу. За допомогою рухів фахівця, ця процедура ефективно впливає не лише на шкіру, а й на внутрішні органи, і забезпечується це завдяки прискореному відтоку крові. А при використанні меду виявляються ще декілька корисних переваг:

  • вітаміни та поживні речовини які містить мед, позитивно впливають абсолютно на всі органи;
  • мед у ролі сорбенту, витягує з шкіри всі токсини та навіть жир, саме тому його часто використовують для схуднення;
  • очищає організм – це його найважливіша та унікальна особливість

Основні принципи проведення медового масажу спини та інших частин тіла

Методика медового масажу – відрізняється від інших. По перше, фахівці радять перед сеансом прийняти теплий душ, або просто будь-яким іншим способом розігрітися. Спеціаліст може провести спочатку звичайний розігріваючий масаж, а потім вже безпосередньо буде використовувати мед, який тонким шаром буде наноситися на все тіло.

Повільні та механічні рухи будуть тривати не довго, основне це притискання рук до вашого тіла. Швидким та різким методом їх відриву забирається і частина меду з шкіри разом з шлаками та токсинами, ви можете помітити їх як сіру речовину на руках в масажиста. Повторюючи це декілька раз всі негативні речовини виходять не лише з поверхні, а й з підшкірних покривів. Для того щоб краще розібратися ми радимо переглянути антицелюлітний медовий масаж відео.

Популярні масажні послуги