097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Спа процедури

Spa стоун терапія у Львові

Виберіть тривалість

550 грн. – 1 год


690 грн. – 1.5 год

Що тільки ми не зробимо аби виглядати красивішими і зберегти свою молодість як можна довше. Але зараз, вже не потрібно шукати старовинних рецептів та безліч інших методик. Масаж гарячим камінням це все що вам потрібно. В чому ж особливість стоун терапії? Все просто. Основна дія на організм йде через підвищенну температуру каменів, які в свою чергу впливають на судини. Часто температуру можуть змінювати, чергувати холодну з гарячею. В цій технології використовується і точковий масаж з допомогою каменів різної температури.

стоун терапія

Техніка проведення стоун терапії у Львові

В інтернеті ви зможете знайти багато відео стоун масаж , щоб краще розуміти що вас чекає. Проведення процедури розроблене американськими спеціалістами і широко використовується в нас. Камені, зазвичай вибирають екзотичні, вони мають бути різного розміру, їх поміщають у спеціальний прилад де вони нагріються. Потім теплі камені розкладають на різні частини тіла, для того щоб дія пішла на весь організм. А далі на вас чекає сам масаж. Рухи майстра зазвичай спокійні й прості, супроводжує все це заспокійлива музика.

Вплив масажу гарячим камінням на організм

Перше що ви помітете – це нормалізація обміну речовин та мікроциркуляцію тканин. Найголовніше це те, що ця спа процедура має неймовірний релаксуючий ефект, ви розслабитесь не лише тілом, але й душею. Позбудетесь негативних думок та впливу щоденного стресу та втоми на ваш організм. Зможете довше зберегти свою молодість, та навіть позбутися целюліту. Відгуки від наших клієнтів дають нам право сказати, що при стоун терапії розгладжуються навіть зморшки, тому що розслаблюючий ефект отримують навіть м’язи обличчя.

Для того щоб ефект був кращим вам варто пройти 5-6 процедур, один сеанс займає приблизно 30 хвилин. Камні, які найчастіше використовують при стоун терапії це мармур, або базальт. Останній, більш популярний, оскільки він повільно остигає на тілі людини і передає їй всі свої цілющі речовини і позитивну енергію. Масажний салон Наталії Безвуляк пропонує вам найкращу стоун терапію в місті Львів, за доступними цінами, адже нам важливо щоб ви стали нашим постійним гостем.

Популярні масажні послуги