097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Спа процедури

Spa мішечками«Тай Дзи»

Виберіть тривалість

650 грн. – 1 год


830 грн. – 1.5 год

Трав’яні мішечки Тай Дзи це елемент тайського масажу, які допоможуть вам відчути задоволення та розслабитись абсолютно по новому. Техніка цієї процедури досить особлива. Спершу, майстер наносить на ваше тіло скраб, з допомогою цих теплих трав’яних мішечків. Наступний етап – масаж, спеціаліст має використовувати Тай дзи протягом всього сеансу, запах трав буде лише посилювати приємні відчуття рухів майстра. Завдяки тому, що мішечки будуть гарячими, ви будете розслабленими, а втома пройде вже з перших хвилин масажу.

масаж мішечками тай дзи

Спа мішечками Тай Дзи – новий рівень задоволення

Звичайно, після такої процедури вам треба буде повернутися із світу насолоди до реального, проте, ми попіклувалися і про це. Після спа з мішечками Тай дзи ви зможете випити міцного чаю, з натуральних китайських трав та відпочити у затишній кімнаті. Поки ви будете насолоджуватися смачним чаєм, ваше тіло та м’язи відпочинуть, а ви прийдете до тями.

У студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк всі працюють для вашого задоволення. Ми маємо найкращих кваліфікованих майстрів та велику кількість масажних послуг, які зможуть вас проконсультувати у будь-який час. А атмосфера вас відразу зачарує – спокійна та затишна, на весь час спа послуги у Львові ви забудете абсолютно про всі проблеми.

Популярні масажні послуги