097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Спа процедури

Spa шоколадне обгортання у Львові

Виберіть тривалість

830 грн. – 1.5 год


1150 грн. – 2 год

Поєднати корисне з приємним – це саме про шоколадну терапію. Шоколадний масаж допомогає жінкам не лише у боротьбі з зайвою вагою, але й покращує обмін речовин у шкірі та тканинах. Часто використовують шоколадне обгортання проти целюліту, за декілька сеансів ви вже зможете побачити бажаний ефект.

Який ефект від шоколадного обгортання для схуднення?

Часто ми чуємо сумніви від наших клієнтів щодо ефективності даної процедури у порівнянні з масками, які продаються в магазинах. Так, для досягнення бажаного стану шкіри доведеться пройти на одну-дві процедури більше, проте ви будете здивовані результатом. Ви не лише позбудетесь зайвих сантиметрів, але й налагодите обмін речовин, у вас зникне целюліт та будь-які набряки та плями на шкірі. А про цілющі особливості какао знає кожен. Воно не пересушує шкіру, а живить, роблячи її зволоженою, більш привабливою, та надає їй здорового кольору, а приємний запах шоколаду буде триматися ще дуже довго, оскільки всі складові для процедури – натуральні.

Протипоказання шоколадного обгортування

Для того щоб не нашкодити вашому організму, наші фахівці пропонують вам ознайомитись з рядом протипоказань, коли краще утриматися від даної процедури:

  • Якщо ви маєте алергію на какао, імбир чи кайенський перець;
  • Вагітність, або ж під час лактації;
  • Простуда;
  • Гіпертонія;
  • Якщо ви маєте пошкодження на шкірі, типу порізів чи опіків, то на деякий час краще утриматись від масажу.

Про все інше ви можете більш детально дізнатися у наших фахівців, вони проконсультують вас з приводу проведення шоколадного масажу, нададуть рекомендації, щодо кількості сеансів, які вам необхідні. Існує безліч варіантів проведення масажу, відповідно до ваших смаків ви можете обрати для себе додаток до какао: імбир, перець чи водорості.

Де зробити шоколадний масаж у Львові?

Студія масажного мистецтва Наталія Безвуляк пропонує для вас широкий спектр послуг. Наші майстри мають високу кваліфікацію, та досвід роботи, все це підтверджено відповідними сертифікатами та дипломами. Ми піклуємось про ваше здоров’я та настрій, тому обираємо все краще для вас – креми та масла, а майстри, створюють прекрасну атмосферу під час сеансу. Шоколадне обгортання Львів – це найкращі спа процедури у Львові, адже тут ви отримаєте не лише користь для вашого здоров’я, та шкіри, а й знімете стрес та втому, яка накопичується протягом дня.

Популярні масажні послуги