097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

 • slyder-4
 • slyder-1
 • slyder-2
 • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Спа процедури

Пілінг тіла з масажем у Львові

830

гривень

90

хвилин

Основна і найбільш корисна властивість нашої шкіри це регенерація. Тобто, при будь-яких зовнішніх пошкодженнях вона здатна відновлюватися, через деякий час. Саме це і називається пілінг тіла, так як частини які містяться у скрабах діють на шкіру таким чином, що вона оновлюється.

Навіщо робити загальний пілінг тіла?

Є декілька причин чому вам необхідно регулярно проводити дану процедуру:

 • шкіра стає гладкою та шовковистою, також, скраб видаляє застарілі частинки шкіри і вони оновлюються новими;
 • зникають перші прояви старіння, ця процедура ефективно прибирає зморшки з допомогою відлущування старих клітин шкіри;
 • вас більше не турбуватимуть прищі чи висипи, оскільки при регулярному проведенні процедури ваші пори очищаються і шкіра краще дихає;
 • пілінг обличчя тонізує шкіру та придає їй здорового кольору
  • Найкращий пілінг тіла у Львові тільки у нашій студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк, адже лише в нас ви здобудете бажаного ефекту вже за декілька процедур. сколько процедур.

   пілінг тіла

   Пілінг тіла в салоні у Львові

   В Інтернеті ви зможте знайти безліч рецептів проведення даної процедури вдома, проте щоб досягнути бажаного ефекту швидше і не зробити гірше для шкіри радимо звернутися до наших спеціалістів. Ми пропонуємо вам пілінг різного рівня очищення: поверхневого, середнього та глибокого. В нашому салоні ми пропонуємо пілінг тіла перед початком сезоном засмаги – який проводиться за допомогою активних мінералів, глини. Ця процедура підійте для омолодження шкіри. Очистить вашу шкіру від ороговілих клітинок та дасть вам можливість рівномірної засмаги на морі чи озері.

   пілінг лиця

   Також у нас можна зробити пілінг тіла після прийняття сонячних ванн. Такий пілінг надзвичайно зволожує, відновлює виснажену шкіру після сонячного проміння. Надзвичайно делікатно але гливоко очищує шкіру від ороговілих клітинок. Не знімаючи засмагу а навпаки вирівнюючи її тон. Після такого відновлення засмага тримається на тілі набагато довше, а шкіра набуває бархатистості та зволоження. Тож, проведення даної процедури в салоні стане ефективнішим. Який би вид пілінгу ви не обрали він принесе лише користь не лише вашій шкірі, а й організму в цілому. Адже, коли шкіра починає краще дихати – працює й вся система органів. Насичена киснем шкіра завжди краще виглядає, а це надає впевненості й вам. З кожнем днем ви будете виглядати краще, а самопочуття буде на висоті.

Популярні масажні послуги