097 333 14 88
093 097 23 25

Укр

Eng

Pol

Рус

  • slyder-4
  • slyder-1
  • slyder-2
  • slyder-3

Масаж - це мистецтво творити
дива з людським організмом

Меню

< Спа послуги

Парафінотерапія рук та ніг у Львові як додаток до масажу

Виберіть тривалість

Рук – 200 грн


Ніг – 200 грн

Парафінотерапія у Львові стає все популярнішою серед жіок та чоловіків і не лише перед літньою відпусткою, а й протягом всього року. Адже ваші ніжки та руки мають бути прекрасними у будь-яку пору року. Це водночас лікувальна і косметологічна процедура, ефект від неї ви помітите вже після першого ж проведення, саме тому вона така популярна. Вам не потрібно проходити декілька процедур для досягнення бажаного ефекту. Лише для підтримки здорового стану шкіри можно повторювати її час від часу.

Парафінотерапія ніг та рук – переваги

Ми звикли, що парафінотерапію можна проводити лише для рук та ніг, але завдяки універсальності парафінової плівки її можна накласти на будь-яку частину тіла. Ефект від неї просто неймовірний:

  • супер зволоження шкіри, відбувається розподіл рідини в тканинах на користь тих частин які більше цього потребують;
  • пришвидшення кровообігу;
  • очищення шкіри;
  • ліфтинг;
  • виведення токсинів
парафінотерапія ніг

Техніка проведення парафінотерапії у Львові

Перше що має зробити майстер – це дезінфекція тих ділянок шкіри де буде проводитись процедура, це робиться з допомогою спеціальних засобів. Потім – скраб, для очищення бруду. На шкіру наносять спеціальний зволожувальний крем. А далі вже нанесення парафіну на ділянки шкіри з допомогою пензлика, або занурення рук чи ніг у нього.

Температура трохи збільшиться, що сприятиме кращій циркуляції крові, а це допомагає кращому затягненню різних зовнішніх пошкоджень. Також виводяться всі токсини. Основна здатність парафіну це те, що вода не випаровується а проникає у шкіру, саме тому це найкраща процедура для зволоження.

Особливо буде корисно проводити парафінотерапію для ніг або рук, оскільки саме вони найчастіше страждають від зовнішніх збудників. Це і перепади температури, погані погодні умови, велике навантаження, та використання різних хімічних засобів – все це негативно відчуває ваша шкіра. Парафінотерапія рук, ціна в нашому салоні вас приємно здивує. Наші майстри працюють з найновішими технологіями, знають всі тонкощі проведення даної процедури, та як привести вашу шкіру до ладу за мінімум сеансів.

Саме тому, масажний салон Наталії Безвуляк є однією з найкращих у Львові. Парафінотерапія рук та ніг допоможе підвищити самооцінку, покращити настрій та весь зовнішній вигляд. Адже, немає нічого кращого, аніж ніжний дотик.

Популярні масажні послуги