Розслабляючі масажі

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від  Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Масаж – справді незвична процедура. Вона здатна в мить звільнити тіло від напруги та надати сил на декілька днів вперед. Також різні типи масажів активно застосовують у медичній практиці, тому багато хвороб можна вилікувати, регулярно відвідуючи масажний салон. Але дуже часто люди, які мріють про подібну насолоду або просто хочуть спробувати для себе щось нове, вагаються, який масаж у Львові краще обрати. Варіантів дуже багато, але найкращим з них буде масаж у спа-салон «Deluxe by Bezvuliak». Тут ви зможете у повній мірі насолодитися процедурою та відчуєте полегшення після важкого дня.

Створіть собі маленьке свято!

Люди звикли до того, що сеанси масажів у лікарнях та поліклініках – банальні справи, які можна виконати до або після роботи, не акцентуючи на цьому багато уваги. Але з салоном «Deluxe by Bezvuliak» у Львові все інакше. Ми влаштуємо для вас теплий прийом, підготуємо кімнату для сеансу та зробимо все для того, щоб ви отримали максимум насолоди.

З нами клієнти можуть вибрати будь-який масаж, який підійде для них якнайкраще. Тут ви можете відвідати:

Окрім цього, в нашому салоні також доступні SPA-послуги, серед яких є стоун терапія, аромамасаж, пілінг тіла та багато іншого.

Доступні ціни на масаж у Львові для кожного

Ми розуміємо, що навряд чи хтось захоче замовляти послуги в салоні з високими цінами. Тому ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш оптимальне співвідношення ціни та якості обслуговування. Масаж у салоні «Deluxe by Bezvuliak» у Львові повинен сприйматися як відпочинок, тому цей відпочинок почнеться тоді, коли ви увійдете до приміщення.

Спеціальна акція!

У вас день народження і ви не знаєте, чим себе потішити? Ми маємо для вас особливу пропозицію – приходьте до нас та замовляйте будь який масаж. У подарунок до цього масажу ви безкоштовно отримаєте тайський масаж шиї та голови або фут масаж.

Якщо ви готові подарувати собі справжню насолоду та дати відпочинок організму, ми запрошуємо вас у салон «Deluxe by Bezvuliak» на масаж у Львові. Обирайте процедуру, записуйтесь на сеанс та насолоджуйтесь!

Запис онлайн