Авторський масаж

Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
90хв
120хв
850грн.
1200грн.
1600грн.
60хв
90хв
120хв
1000грн.
1450грн.
1900грн.

Ви хотіли б за один сеанс масажу відчути на своєму тілі десятки неповторних технік масажу?

Авторський масаж у Львові дозволить Вам отримати відчуття, яких більше ніколи не зустрічали. А також зарядитесь величезною дозою приємних емоцій та зміцнити своє здоров’я.

Цей вид масажу був розроблений директором студії масажного мистецтва Наталією Безвуляк. У масажі поєднуються найкращі рухи з тридцяти технік. У цьому комплексі гармонійно знаходяться кращі розслаблюючі техніки найкорисніших масажних культур світу. Розслаблення європейських масажів та оздоровчі властивості азіатських методик. В результаті, все Ваше тіло буде ретельно опрацьовано руками вмілого майстра. Авторський масаж у Львові поєднує в собі все найкраще, що є в усіх відомих техніках.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Чому варто спробувати авторський масаж? 5 переконливих фактів

 1. Поєднує в собі кращі масажні техніки з усього світу.
 2. Такий самий масаж Ви більше ніде не зможете отримати.
 3. Ви самі вибираєте приємні для Вас масажні масла.
 4. Завдяки кількості використовуваних прийомів, техніка масажу не викликає звикання.
 5. Виконується за Вашими побажаннями.

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від  Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Чому варто вибрати авторський масаж?

Створення такої техніки масажу є результатом величезної роботи. Персонально для Вас Наталія Безвуляк проаналізувала переваги 30 найефективніших масажних технік та вибрала серед них найкращі руху, які принесуть найбільше розслаблення та користь для Вашого організму.

Результат обов’язково Вас здивує тим, наскільки незвичайними будуть відчуття від авторського масажу у Львові. Якість використовуваних технік було неодноразово підтверджено та доведено експертами. Якими досягненнями славиться масаж Наталії Безвуляк?

 1. Безапеляційна перемога в змаганні авторських технік «Битва Титанів».
 2. Лідер в Першому масажному чемпіонаті в Західній Україні.
 3. Улюблений масаж наших клієнтів.

В авторському масажі, відгуки про який можете почитати на сайті, з’єднується все найкраще відомих технік. Тобто в одному сеансі Ви отримуєте наступне:

 1. Класичний Європейський масаж, що допомагає розслабити м’язи та відкрити активні точки на тілі.
 2. Тайський масаж, який допомагає пропрацювати Вашу розтяжку.
 3. Тибетський масаж, що сприяє розкриттю енергетичних каналів.

Це саме так! В одному авторському масажі у Львові Ви зможете отримати все найкраще з найкорисніших технік. Досить непоганий спосіб провести свій вільний час, чи не так?

Як цей масаж допоможе Вам?

Завдяки тому, що використовуються різні техніки та методики, то й оздоровчу дію на організм теж велике. Це означає, що у Вас обов’язково покращиться кровообіг, транспортування кисню до органів та тканин. В результаті, прискорюється процес обміну речовин та загальний стан організму. Завдяки вмілим рухам майстра, ретельно прогріваються м’язи, що дозволяє розслабити їх, знявши напругу.

Після сеансу авторського масажу, ціни на який здивують Вас своєю доступністю, у Вас покращиться настрій, організм наповниться енергією для нових звершень. Не варто навіть говорити про величезну дозу задоволення, яку Ви отримаєте під час сеансу.

У студії Deluxe by Bezvuliak ви забудете про всі проблеми. Ви абстрагуєтесь від зовнішнього світу та опинитеся в рукотворній казці, в якій Вам буде дуже добре.

Авторський масаж у Львові – це величезна користь для організму, насичення великим запасом енергії, а також знайомство з мультикультурним світом через дотики майстра до Вашого тіла. А Ви готові отримати неповторні відчуття, які ніколи не зможете забути у своєму житті?

Запис онлайн