Масаж мішечками Тай Дзи

Масаж мішечками Тай Дзи
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
90хв
120хв
1400грн.
1800грн.
90хв
120хв
1700грн.
2200грн.

А що Ви знаєте про різновиди масажу?

Відрізняються не тільки техніки, але і безліч інших чинників, які посприяють позитивним впливом на Ваше здоров’я. СПА мішечками Тай Дзи у Львові суттєво відрізняється від усього, що Ви раніше пробували. Ця унікальна техніка поєднує в собі:

 • акупунктурний масаж;
 • ароматерапію;
 • прогрівання точок життя на тілі.

А також СПА процедура поєднує елементи йоги, яка допоможе розслабити Ваші м’язи. У студії Deluxe by Bezvuliak Ви отримаєте особливе задоволення, оскільки ця техніка виконується спеціальними лляними мішечками. Через тканину у Вашу шкіру потрапляють корисні масла с речовинами, отриманими від прогрітих трав.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Чим Вас здивує масаж Тай Дзи?

 • Покращує здоров’я Вашої шкіри;
 • Зміцнює імунітет;
 • Розслаблює напружені М’язи

 

Масаж мішечками Тай Дзи у Львові

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Як масаж мішечками Тай Дзи впливає на організм людини?

Відзначимо, що для цієї процедури використовуються виключно попередньо висушені трави. Завдяки цьому можна зберігаються їх корисні властивості, які допоможуть отримати Вам ідеальне розслаблення від СПА мішечків Тай Дзи у Львові.

Для Вас збираються трави, що володіють цілющими властивостями. Вони підходять майже кожній людині, тому настільки низька ймовірність алергічної реакції.

Мішечки перед процедурою обов’язково зволожуються за допомогою масажного масла. Завдяки підвищенню температури, а також наявності вологи, тіло насичується цілющими властивостями, якими володіють трави. Таким чином, масаж приносить не тільки задоволення, але і благотворно впливає на організм. Особливо оздоровчий ефект отримають:

 1. Суглоби.
 2. М’язи.
 3. Шкіра.

У студії Deluxe By Bezvuliak Ви отримаєте комплексне розслаблення, оскільки зникне напруга з тіла. При цьому, ви швидко помітите, як покращиться Ваш сон, шкіра стане гладенькою та пружною.

А також позбудетеся від синдрому хронічної втоми. Найголовніше – це те, що Ви отримаєте здорову шкіру. Не дарма ж по її зовнішньому вигляду судять щодо здоров’я людини. Це дозволить Вам не тільки внутрішньо, але й зовні омолодити свій організм за допомогою СПА мішечків Тай Дзи у Львові.

Як проводиться цей СПА ритуал?

Звичайно, коли Ви захотіли отримати задоволення від СПА мішечків Тай Дзи, відгуки про які можна з легкістю знайти на нашому сайті, Вам обов’язково буде цікаво, як саме проходить процедура. Меню від студії Deluxe by Bezvuliak у Львові наступне:

 • відоме тайське обмивання ніг;
 • нанесення за допомогою трав’яних мішечків скрабу на тіло;
 • розслабляючий масаж гарячими трав’яними мішечками.
 • смачний чай з натуральних трав.

Протипоказання до проведення СПА мішечками Тай Дзи у Львові

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме з цього ми попереджаємо про протипоказання до проведення СПА мішечками Тай Дзи, ціни на яку здивують Вас своєю лояльністю. Основний перелік протипоказань:

 • Індивідуальна непереносимість певних рослин;
 • Вагітність;
 • Період менструацій;
 • Злоякісна або доброякісна пухлина.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, Ви проконсультуєтеся з фахівцем зі студії Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде Вашому здоров’ю.

Запис онлайн