Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж мішечками Тай Дзи

Масаж мішечками Тай Дзи

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв 120 хв
Вартість:
1600 1900 2100 2500

А що Ви знаєте про різновиди масажу?

Відрізняються не тільки техніки, але і безліч інших чинників, які сприяють позитивним впливам на Ваше здоров’я.

СПА мішечками Тай Дзи у Львові суттєво відрізняється від усього, що Ви раніше пробували. Ця унікальна техніка поєднує в собі:

 • акупунктурний масаж;
 • ароматерапію;
 • прогрівання точок життя на тілі.

 

Як проводиться цей СПА ритуал?

У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak Ви отримаєте особливе задоволення, оскільки ця техніка виконується спеціальними лляними мішечками. Через тканину у Вашу шкіру потрапляють корисні масла с речовинами, отриманими від прогрітих трав.

Завдяки унікальній ароматерапії від запаху трав, Ви позбудетеся від синдрому хронічної втоми.

Найголовніше – це те, що Ви отримаєте здорову шкіру. Не дарма ж по її зовнішньому вигляду судять про здоров’я людини. Це дозволить Вам не тільки внутрішньо, але й зовні омолодити свій організм за допомогою СПА мішечків Тай Дзи у Львові.

Меню від Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak у Львові наступне:

 • відоме тайське обмивання ніг;
 • нанесення за допомогою трав’яних мішечків олії на тіло;
 • розслабляючий масаж гарячими трав’яними мішечками.
 • смачний чай з натуральних трав після масажу.

Протипоказання до проведення СПА мішечками Тай Дзи у Львові

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме з цього ми попереджаємо про протипоказання до проведення СПА мішечками Тай Дзи, ціни на яку здивують Вас своєю лояльністю. Основний перелік протипоказань:

 • Індивідуальна непереносимість певних рослин;
 • Захворювання шкіри;
 • Вагітність;
 • Період менструацій;
 • Злоякісна або доброякісна пухлина.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, Ви проконсультуєтеся з фахівцем з Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальний масаж, який підійде саме Вашому здоров’ю.

Як масаж мішечками Тай Дзи впливає на організм людини?

У Масажному Центрі Deluxe By Bezvuliak Ви отримаєте комплексне розслаблення, оскільки зникне напруга з тіла. При цьому, Ви швидко помітите, як покращиться Ваш сон, шкіра стане гладенькою та пружною.

Відзначимо, що для цього масажу використовуються виключно попередньо висушені трави. Завдяки цьому можна зберігаються їх корисні властивості, які допоможуть отримати Вам ідеальне розслаблення від СПА мішечків Тай Дзи у Львові. Для Вас збираються трави, що володіють цілющими властивостями. Вони підходять майже кожній людині, тому настільки низька ймовірність алергічної реакції. Мішечки перед сеансом обов’язково зволожуються за допомогою масажної олії. Завдяки підвищенню температури, а також наявності вологи, тіло насичується цілющими властивостями, якими володіють трави. Таким чином, масаж приносить не тільки задоволення, але і благодатно впливає на організм. Особливо оздоровчий ефект отримають:

 1. Суглоби.
 2. М’язи.
 3. Шкіра.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Вулкан емоцій – це масаж, де Ви отримуєте вдвічі більше задоволення, бо його виконують два майстра. Якщо бажаєте щоб чотири руки Вас максимально розслабляли і оздоровлювали – тоді Вулкан Емоцій саме для Вас.
“Трояндове відновлення” – це цілий двогодинний СПА комплекс, щоб максимально відпочити у нашому Масажному Центрі.
Якщо просто бажаєте спробувати що ж таке СПА масажі – рекомендуємо Вам почати з масажу Стоун терапія тривалістю 90 хв, масаж Мішечками Тай Дзи або масаж Аромасвічкою.

СПА відпочинок “Трояндове відновлення” включає в себе максимальний комплекс розслабляючих процедур для догляду за тілом. Саме цей масаж ідеально підійде для тих клієнтів, які бажають чим довше провести час в нашому Масажному Центрі.

До цього масажу можна обрати тайський масаж шиї та голови, масаж стоп або масаж обличчя, кожен з яких тривалістю по 30 хв. Таким чином Ваш масаж триватиме ще на 30 хв довше. Якщо бажаєте спробувати щось особливе – спробуйте тибетські чаші або ж інші додатки представлені на нашому сайті.

Стоун Терапія це масаж гарячим камінням. Він розслаблюючий і досить глибокий. Майстер в основному працює камінням. Масаж мішечками Тай Дзи – делікатний та ніжний. Майстер працює як мішечками так і руками. До того ж мішечки дають свій приємний природній аромат трав та ароматерапію, чого не дають камені.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж мішечками Тай Дзи?

  Додаткові послуги
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше