Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж обличчя «Магія молодості»

Масаж обличчя «Магія молодості»

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв
Вартість:
1150 1400

Деталі масажу:

Кожна жінка мріє завжди залишатися молодою. А що найкраще відображає молодість як не лице?

Саме тому догляд за обличчям займає досить багато часу.
У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak знають, як доглядати за обличчям із задоволеннями та зможуть поділитися з Вами секретами.

Масаж обличчя «Магія молодості» – це секрет вродливої та здорової зовнішності. Ця процедура дійсно допомагає омолодитись шкірі обличчя, що підтверджують безліч позитивних відгуків про нас у Інтернеті.

Що ви отримаєте в результаті масажу обличчя «магія молодості»?

– Відновлення еластичності та пружності шкіри.
– Зволоження шкіри.
– Підвищену здатність до регенерації.
– Зняття набряків та усунення синців під очима.
– Допомога у схудненні обличчя.
– Розгладження зморшок та запобігання утворенню нових.
– Покращення лімфовідтоку.

Масаж обличчя «Магія молодості» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – це розслаблюючий масаж, який проводиться вже не перше тисячоліття. Сам масаж зародився в Китаї, а обличчя місцевих жінок є гарним тому підтвердженням. Одним з цікавих фактів про Китай є те, що це одна з націй, що найдовше старіє. Можливо це пов’язано?

Які особливості даного масажу?

Масаж обличчя «Магія молодості» є релаксуючою процедурою. Під час масажу відпочиває не тільки тіло, а й душа. Сам масаж проводиться в декілька етапів:

1. Попереднє очищення обличчя,
2. Проведення масажної терапії,
3. Нанесення зволожуючої, антивікової альгінатної маски.

Всі засоби, які використовуються під час масажу є гіпоалергенними та не причинять ніякої шкоди Вашому здоров’ю. В момент масажу з організму виходять токсини, а шкіра насичується мінералами.

«Магія молодості» – масаж, на якому Ви зможете не тільки оздоровитись, а й відпочити, розслабитись. Під час масажу обличчя проробляється шия та декольте, адже вони теж піддаються ультрафіолетовому опроміненню, та потребують ретельного догляду.

 

Корисні поради майбутнім відвідувачам deluxe by bezvuliak

Масаж обличчя «Магія молодості», ціни на який Вас приємно здивують, триває 90 хвилин.
На масаж можна прийти у денний (до 17.00) або вечірній час (до 21.00). Денний час 09:00 – 17:00 у нас зі знижкою.

Є певні групи людей, для яких масаж будь-якої ділянки тіла буде протипоказаний. Аби не нашкодити собі, радимо детальніше з ними ознайомитись:

• Наявності пухлини (доброякісної та злоякісної).
• Захворюваннях шкіри.
• Наявність запального процесу в організмі.
• Хвороби крові.
• Защемлення лицевого нерва.
• Близько розташовані до шкіри судини.
• Гнійні процеси (будь-якої локалізації).
• Психосоматичні хвороби з надмірним збудженням.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж обличчя у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.
Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Масаж обличчя “Магія молодості” можна робити в будь-якому віці, проте варто зауважити, що до 25 років звертаються ті, у кого є набряки чи нервове перевантаження, виснаженість. З 25 до 30 років варто звернутись тим, хто бажає зробити профілактику старіння. У 30+ років звертаються клієнти за для антивікового догляду.

Тут варто провести паралель із заняттями фітнесом: якщо Ви разово йдете в зал, то ефект тримається недовго. У випадку регулярних занять — ефект тримається довше. З масажем обличчя у Львові така ж ситуація. Якщо Ви робите разовий візит, то ефект від гарного масажу буде, проте не довготривалий. Стійкий результат буде, якщо ви пройдете курс з декількох масажі, а після будете щомісяця робити підтримувальні сеанси масажу.

Масажисти рекомендують двічі в рік проходити інтенсивний курс, який налічує від 10 до 15 процедур декілька разів на тиждень. А після ходити на підтримувальні сеанси раз на місяць. Проте у кожного клієнта індивідуальні особливості, тому спеціаліст розраховує кількість процедур окремо для кожного.
У віковому проміжку від 25 до 30 років, без особливих проблем зі здоров’ям, можна взагалі пройти половину курсу, після — періодично заглядати на підтримувальні сеанси. Однак після 40 років для максимального ефекту потрібен повний курс і регулярні підтримувальні сеанси.

Все залежить від типу шкіри та особливостей ваших вікових змін. Оптимальна кількість курсів для масажу обличчя двічі в рік. В тиждень у випадку чутливої шкіри — 2 сеанси, у випадку нормальної шкіри — 3-4 рази.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж обличчя «Магія молодості»?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 200 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 450 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше