Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж у 10 рук

Масаж у 10 рук

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
5000 6000

Деталі масажу:

Перед проведенням сеансу, ми обов’язково проконсультуємо Вас. Розповімо про всі особливості масажу, та про можливі протипоказання до його проведення. Варто звернути особливу увагу в наступних випадках:

 1. Прояв запальних процесів.
 2. Вагітність.
 3. Алергічні захворювання.
 4. Хвороба крові.
 5. Захворювання шкіри.
 6. Доброякісні або злоякісні пухлини.

У разі потрапляння Вами в зону ризику рекомендується спочатку поговорити зі своїм сімейним лікарем, який краще за всіх розуміється у Вашій ситуації. І спільно визначити, наскільки корисним буде масаж в 10 рук у Львові. Пам’ятайте, як важливо берегти своє здоров’я.

Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви точно залишилися задоволені якісним та приємним масажем. Це задоволення, яке повинен отримати кожен, бо Ви цього заслуговуєте. Саме тому в Deluxe by Bezvuliak Ви отримаєте те, чого так сильно прагнете. Ми з радістю допоможемо Вам розслабитися, отримати нові враження та неймовірну підзарядку життєвої енергії, з якою Ви зможете досягнути всього, чого забажаєте.

Неймовірні відучття

Уявіть собі, як п’ять досвідчених масажистів будуть робити Вам ідеальний масаж. Неймовірні відчуття, маса приємних емоцій та райська насолода. Саме це Ви отримаєте завдяки масажу в 10 рук у Львові.

У п’ять разів більше задоволення, ніж від звичайного масажу, набагато більше корисного оздоровчого ефекту, а також економія часу. Як результат: дуже багато переваг у цього елітного типу масажу.

Мало де в Україні Ви зможете отримати цю неймовірну послугу. Але саме в студії Deluxe by Bezvuliak Вас чекає неймовірний сервіс, ідеальне виконання техніки масажу в 10 рук, ціни доступні Вам. Як вважаєте, хороші умови для Вас? Адже ми робимо все можливе для того, щоб допомогти Вам відкрити в собі нові сили для майбутніх звершень.

Показання до проведення масажу в 10 рук

Оцінюючи позитивні властивості на організм масажу в 10 рук, відгуки про який можна знайти на нашому сайті, стає очевидно, що цей сеанс володіє величезною користю. Ви отримаєте істотний оздоровчий ефект на свій організм. Особливо корисним виявиться цей масаж, якщо у Вас:

 • Хвороби опорно-рухового апарату;
 • Низька швидкість обміну речовин;
 • Серцево-судинні захворювання;
 • Зайва вага;
 • Перші ознаки старіння;
 • Стрес або депресія;
 • Поганий сон.

Це далеко не весь перелік ситуацій, коли масаж в 10 рук у Львові допоможе Вам зміцнити своє здоров’я. Крім величезного задоволення від сеансу масажу, він благотворно вплине на Вашу імунну систему. Це ще одна важлива причина, чому варто спробувати це неймовірне задоволення.

Ви надовго забудете, що таке остеохондроз, поганий настрій та мігрені. Величезна доза здоров’я, гормону щастя та неймовірних вражень – це те, заради чого варто жити. І саме це Вам дасть масаж в 10 рук у Львові.

Масаж Нірвана в 10 рук у Львові – це не просто дуже приємне проведення часу, а унікальне приємне проведення часу. Запропонувати таке задоволення Вам навряд чи хтось зможе, тому що кожен рух майстра по Вашому тілу ретельно вигострений та спланований з колегами. Це означає, що всі 10 рук по Вашому тілу будуть рухатися не хаотично, а синхронно, з огляду на особливості Вашого здоров’я, а також побажання до масажу.

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний” допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте “Фантазія майстра”. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Перезавантаження це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж у 10 рук?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше