Масаж у 10 рук

Масаж у 10 рук у Львові
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
5000грн.
60хв
6000грн.

Неймовірні відучття

Уявіть собі, як п’ять досвідчених масажистів будуть робити Вам ідеальний масаж. Неймовірні відчуття, маса приємних емоцій та райська насолода. Саме це Ви отримаєте завдяки масажу в 10 рук у Львові.

У п’ять разів більше задоволення, ніж від звичайного масажу, набагато більше корисного оздоровчого ефекту, а також економія часу. Як результат: дуже багато переваг у цього елітного типу масажу.

Мало де в Україні Ви зможете отримати цю неймовірну послугу. Але саме в студії Deluxe by Bezvuliak Вас чекає неймовірний сервіс, ідеальне виконання техніки масажу в 10 рук, ціни доступні Вам. Як вважаєте, хороші умови для Вас? Адже ми робимо все можливе для того, щоб допомогти Вам відкрити в собі нові сили для майбутніх звершень.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Що робить масаж в 10 рук таким особливим та унікальним?

 1. Можливість використання в один момент кілька масажних технік.
 2. Неймовірні відчуття від дотиків десятка умілих рук.
 3. Якісне опрацювання всіх груп м’язів умілими майстрами.
 4. Комплексне розслаблення відразу всього тіла: від кінчиків пальців ніг до голови.
Масаж у 10 рук

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

 

Масаж Нірвана в 10 рук у Львові – це не просто дуже приємне проведення часу, а унікальне приємне проведення часу. Запропонувати таке задоволення Вам навряд чи хтось зможе, тому що кожен рух майстра по Вашому тілу ретельно вигострений та спланований з колегами. Це означає, що всі 10 рук по Вашому тілу будуть рухатися не хаотично, а синхронно, з огляду на особливості Вашого здоров’я, а також побажання до масажу.

Показання до проведення масажу в 10 рук

Оцінюючи позитивні властивості на організм масажу в 10 рук, відгуки про який можна знайти на нашому сайті, стає очевидно, що цей сеанс володіє величезною користю. Ви отримаєте істотний оздоровчий ефект на свій організм. Особливо корисним виявиться цей масаж, якщо у Вас:

 • Хвороби опорно-рухового апарату;
 • Низька швидкість обміну речовин;
 • Серцево-судинні захворювання;
 • Зайва вага;
 • Перші ознаки старіння;
 • Стрес або депресія;
 • Поганий сон.

Це далеко не весь перелік ситуацій, коли масаж в 10 рук у Львові допоможе Вам зміцнити своє здоров’я. Крім величезного задоволення від сеансу масажу, він благотворно вплине на Вашу імунну систему. Це ще одна важлива причина, чому варто спробувати це неймовірне задоволення.

Ви надовго забудете, що таке остеохондроз, поганий настрій та мігрені. Величезна доза здоров’я, гормону щастя та неймовірних вражень – це те, заради чого варто жити. І саме це Вам дасть масаж в 10 рук у Львові.

Протипоказання до масажу

Перед проведенням сеансу, ми обов’язково проконсультуємо Вас. Розповімо про всі особливості масажу, та про можливі протипоказання до його проведення. Варто звернути особливу увагу в наступних випадках:

 1. Прояв запальних процесів.
 2. Вагітність.
 3. Алергічні захворювання.
 4. Хвороба крові.
 5. Захворювання шкіри.
 6. Доброякісні або злоякісні пухлини.

У разі потрапляння Вами в зону ризику рекомендується спочатку поговорити зі своїм сімейним лікарем, який краще за всіх розуміється у Вашій ситуації. І спільно визначити, наскільки корисним буде масаж в 10 рук у Львові. Пам’ятайте, як важливо берегти своє здоров’я.

Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви точно залишилися задоволені якісним та приємним масажем. Це задоволення, яке повинен отримати кожен, бо Ви цього заслуговуєте. Саме тому в Deluxe by Bezvuliak Ви отримаєте те, чого так сильно прагнете. Ми з радістю допоможемо Вам розслабитися, отримати нові враження та неймовірну підзарядку життєвої енергії, з якою Ви зможете досягнути всього, чого забажаєте.

Запис онлайн