Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж у 10 рук

Масаж у 10 рук

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
5800 7000

Неймовірні відучття

Уявіть собі, як п’ять досвідчених масажистів будуть робити Вам ідеальний масаж. Неймовірні відчуття, маса приємних емоцій та райська насолода. Саме це Ви отримаєте завдяки масажу “В 10 рук” у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

У п’ять разів більше задоволення, ніж від звичайного масажу, набагато більше корисного оздоровчого ефекту, а також економія часу. Як результат: дуже багато переваг у цього елітного типу масажу.

Мало де в Україні Ви зможете отримати цю неймовірну послугу. Але саме в Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak Вас чекає неймовірний сервіс, ідеальне виконання техніки масажу “В 10 рук”, ціни доступні Вам. Як вважаєте, хороші умови для Вас? Адже ми робимо все можливе для того, щоб допомогти Вам відкрити в собі нові сили для майбутніх звершень.

 

Масаж-нірвана “В 10 рук” у Львові – це не просто дуже приємне проведення часу, а унікальне дійство та незабутнє задоволення.

Запропонувати таке задоволення Вам навряд чи хтось крім нас зможе, тому що кожен рух майстра нашого Масажного Центру по Вашому тілу ретельно відпрацьований та спланований з колегами, підтверджений досвідом.

Це означає, що всі 10 рук по Вашому тілу будуть рухатися не хаотично, а синхронно, з огляду на особливості Вашого здоров’я, а також побажання до масажу.

 

Показання до проведення масажу “В 10 рук”

Оцінюючи позитивні властивості на організм масажу “В 10 рук”, відгуки про який можна знайти на нашому сайті, стає очевидно, що цей сеанс володіє величезною користю. Ви отримаєте істотний оздоровчий ефект на свій організм. Особливо корисним виявиться цей масаж, якщо у Вас:

 • Хвороби опорно-рухового апарату;
 • Низька швидкість обміну речовин;
 • Серцево-судинні захворювання;
 • Зайва вага;
 • Перші ознаки старіння;
 • Стрес або депресія;
 • Поганий сон.

Це далеко не весь перелік ситуацій, коли масаж “В 10 рук” у Львові допоможе Вам зміцнити своє здоров’я. Крім величезного задоволення від сеансу масажу, він благотворно вплине на Вашу імунну систему. Це ще одна важлива причина, чому варто спробувати це неймовірне задоволення.

Ви надовго забудете, що таке остеохондроз, поганий настрій та мігрені. Величезна доза здоров’я, гормону щастя та неймовірних вражень – це те, заради чого варто жити. І саме це Вам дасть масаж “В 10 рук” у Львові.

Деталі масажу:

Перед проведенням сеансу, ми обов’язково проконсультуємо Вас. Розповімо про всі особливості масажу, та про можливі протипоказання до його проведення. Варто звернути особливу увагу в наступних випадках:

 1. Прояв запальних процесів.
 2. Вагітність.
 3. Алергічні захворювання.
 4. Хвороба крові.
 5. Захворювання шкіри.
 6. Доброякісні або злоякісні пухлини.

У разі потрапляння Вами в зону ризику рекомендується спочатку поговорити зі своїм сімейним лікарем, який краще за всіх розуміється у Вашій ситуації. І спільно визначити, наскільки корисним буде масаж “В 10 рук” у Львові. Пам’ятайте, як важливо берегти своє здоров’я.

Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви точно залишилися задоволені якісним та приємним масажем. Це задоволення, яке повинен отримати кожен, бо кожен наш гість цього заслуговує.

Саме тому в Deluxe by Bezvuliak Ви отримаєте те, чого так сильно прагнете. Ми з радістю допоможемо Вам розслабитися, отримати нові враження та неймовірну підзарядку життєвої енергії, з якою Ви зможете досягнути всього, чого забажаєте.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak – це місце відпочинку та відновлення. Вам достатньо просто зателефонувати нам і записатись на візит. Тут Вас зустріне привітний персонал. Вам нічого не потрібно з собою брати, у нас є все необхідне, щоб Ви почували себе комфортно.

Звичайно варто прийти завчасно. Ви матимете час перезутись, відвідати вбиральню і в нашій привітній атмосфері Deluxe by Bezvuliak налаштуватись на отримання незабутнього задоволення та приємних вражень.

Оскільки масаж потребує щоб одночасно були вільні п’ять майстрів, рекомендуємо Вам на даний масаж записуватись заздалегідь. Для цього Вам достатньо просто зателефонувати за контактними номерами телефону, вказаними на сайті.

Якщо Ви, або близька Вам людина відчуває хронічну втому, моральне виснаження, а також страждає від поганого сну, то обов’язково потрібно спробувати один із ексклюзивних масажів у Deluxe by Bezvuliak. Такі масажі як масаж в Чотири, шість, вісім або десять рук направлені саме на максимальне розслаблення та відновлення. Тому записуйтесь саме на цей масаж або даруйте у подарунок.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж у 10 рук?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 350 грн
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 200 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше