Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж у 8 рук

Масаж у 8 рук

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
4000 4800

Деталі масажу:

Якщо Ви почали помічати за собою перші ознаки погіршення здоров’я, проблеми зі шкірою або стали швидко втомлюватись, завітайте на сеанс масажу чотири стихії у Львові. Він призначений для людей з:

 • Зайвою вагою.
 • Першими проявами целюліту.
 • Постійними стресами.
 • Нервовою працею.
 • Повільним метаболізмом.
 • Погіршенням властивостей шкіри (втрата еластичності та поява перших зморшок).
 • Початковою стадією остеохондрозу та невралгії.
 • Реабілітаційним періодом після травм та переломів.
 • Хронічним гастритом та виразковою хворобою шлунку або дванадцятипалої кишки.

Звісно, що масаж у вісім рук, відгуки про який можна почитати на сайті, не буде корисним для всіх без виключення. Тому для того аби не зашкодити своєму здоров’ю краще проконсультуватись зі спеціалістом, адже в кожному окремому випадку будуть свої рекомендації. Наприклад, масаж буде протипоказаний при:

 • Вагітності.
 • Наявності пухлини (доброякісної та злоякісної).
 • Захворюваннях шкіри.
 • Наявності запального процесу в організмі.
 • Хворобі крові.
 • Гнійних процесах (будь-якої локалізації).
 • Кровотечі або схильності до них.
 • Алергічні захворювання.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.

Які особливості масажу чотири стихії?

Зі сторони фізіології масаж є унікальним, адже за час, який проводять більшу кількість масажів, Ви отримуєте фактично чотири одразу. Поки один з майстрів розминає спину, інший ноги, далі руки таким чином, щоб кожну хвилину Ви відчували задоволення по всьому тілу.

Під час сеансу масажу чотири стихії відпочиває не тільки тіло, але й мозок. Адже нервова система не встигає за всіма рухами масажиста й саме тому розслабляється. Отже, при нервових стресах та перенапруженнях така процедура є обов’язковою для проведення.

Якщо Ви потребуєте нових вражень, а покидати місто лева не маєте бажання, то масаж у вісім рук у Львові ідеальний варіант для відпочинку з користю. Адже студія знаходиться в самому центрі міста.

Корисні поради щодо масажу

Якщо Ви вирішили вперше завітати до масажної студії, та не маєте протипоказань, то для ознайомлення з процедурою масажу в вісім рук у Львові, Ви у будь-яких час зможете проконсультуватись з нашим співробітником. Задати йому будь-які питання та дізнатись деталі.

Ми підберемо максимально комфортний для Вас час для масажу в вісім рук, а ціна процедури буде залежати від тривалості сеансу. Масаж можна замовити на одну, півтори або дві години, залежно від того скільки Ви виділяєте вільного часу.

Для оздоровлення та отримання нових вражень чекаємо на Вас у студії Deluxe by Bezvuliak

Які для вас найкращі методи зняти втому та стрес?

Мабуть, масаж буде одним з найкращих варіантів. Ніщо так не розслабляє, як руки досвідченого майстра. А уявіть, що замість одного масажиста проводити процедуру будуть 4 професіонали. Все це стає реальністю у студії Deluxe by Bezvuliak.

Масаж у вісім рук у Львові є унікальним у своїй галузі. Четверо досвідчених майстрів синхронно масажують усі ділянки Вашого тіла, створюючи в цілому єдину картину масажу. Поки Ви розслабляєтесь та набираєтесь вражень, Ваше тіло наповнюється енергією та силами.

Масаж чотири стихії в вісім рук, ціни на який Вас приємно здивують, потребує неабиякого рівня майстерності для надання максимально оздоровчого ефекту. Тому не дивно, що зараз так мало де можна отримати таку послугу.

Масаж чотири стихії у Львів прийшов зі східних країн. Масажисти студії Deluxe by Bezvuliak перейняли всі секрети даної процедури, для того аби зробити Вам найкращий масаж у Львові.

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний” допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте “Фантазія майстра”. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Перезавантаження це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж у 8 рук?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше