Сон Падишаха

Масаж в 6 рук у Львові
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
3000грн.
60хв
3600грн.

Ви колись отримували сильне задоволення від масажу?

Уявіть, що ці почуття збільшуються утричі. Непогана перспектива, щоб провести вільний час із задоволенням час? Масаж у 6 рук у Львові в студії Deluxe by Bezvuliak – унікальна можливість для того, щоб зарядитися позитивною енергією, зміцнити своє здоров’я та підняти настрій.

За одну годину процедури Ви отримаєте той же ефект, як би один масажист робив три-чотири години. А Ви все задоволення отримаєте одночасно. Три майстри будуть використовувати різні техніки масажу, обробляти одночасно кілька частин тіла та ретельно розробляти Ваші м’язи. Все це для того, щоб Ви буквально розчинилися у морі задоволення, яке Вам подарує масаж в 6 рук у Львові.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Яку користь Вашому здоров'ю принесе масаж в 6 рук?

 1. Прибирає хронічну втому.
 2. Покращує мобільні характеристики Ваших суглобів.
 3. Виводить токсини з організму.
 4. докоряти обмін речовин.
Масаж в 6 рук

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Чому варто спробувати масаж у 6 рук?

Зовсім недавно масаж в 6 рук у Львові вважався виключно послугою для еліти: зірок шоу-бізнесу, політиків та впливових осіб. Зараз це зоряне задоволення можете отримати Ви. Чи приємно Вам стати дуже важливою персоною?

Уявіть, як шість професійних рук розробляють рухами головні частини Вашого тіла, нічого не залишаючи без уваги. Ви зможете розчинитися в насолоді, забути про всі проблеми та отримати величезну дозу ендорфіну (гормону щастя).

Якщо Ви хочете отримати від життя все і відразу, то ця пропозиція Вам ідеально підійде. За 60 хвилин Ви отримаєте те, що не отримали і за 180. Максимум задоволення, для яких можна знайти час навіть в самому завантаженому графіку.

Кому рекомендований масаж у 6 рук?

Масаж завжди вважався відмінними ліками проти багатьох хвороб. У разі, коли сеанс проводять 3 експерта-масажиста, корисні властивості від процедури збільшуються в декілька разів, адже кожна частина тіла буде обов’язково знаходитися під пильною увагою. В яких ситуаціях користь від масажу буде найбільш значною?

 1. Захворювання опорно-рухового апарату.
 2. Проблеми зі сном.
 3. Порушення обмінних процесів організму.
 4. Зморшки та зниження еластичності шкіри.

Для того, щоб масаж в 6 рук у Львові виявився максимально корисним для Вас, ми підберемо ідеальні техніки, які будуть корисні проблемним частинам тіла. Таким чином, Ви зможете суттєво оздоровитись, відчуєте себе набагато краще, а також у Вас підвищиться настрій.

Не дарма ж кажуть, що більшість проблем зі здоров’ям викликані через нервове напруження. А якщо Ваш настрій покращиться, розслабите свої нерви, то це вплине й на загальний стан здоров’я, що не тільки вбереже Вас від багатьох недугів.

Протипоказання до масажу

Масаж в 6 рук, ціни на який приємно здивують в цьому році, є дуже корисним способом провести час. Перед сеансом Ми Вас проконсультуємо щодо можливих протипоказань до процедури:

 1. Проблеми з серцево-судинною системою.
 2. Нещодавно отримані травми опорно-рухового апарату.
 3. Хвороби судин.
 4. Захворювання епітелію.
 5. Психічні розлади.

Ми дбаємо про Ваше здоров’я і безпеку, тому підберемо максимально ефективні техніки масажу спеціально для Вас. В першу чергу для нас важливо, щоб після сеансу масажу в 6 рук у Львові Ви відчували себе ідеально. Для цього ми в студії Deluxe by Bezvuliak викладаємось на повну, роблячи Вам дуже приємно. Ви б хотіли отримати райську насолоду?

Запис онлайн