Шоколадне обгортання

Шоколадне обгортання у Львові
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
90хв
120хв
1100грн.
1350грн.
90хв
120хв
1350грн.
1600грн.

Чи можна отримати задоволення від шоколаду, якщо його не їсти?

Спочатку це може здатися магією. Але саме надприродні сили використовуються у студії Deluxe by Bezvuliak. Унікальна процедура – шоколадний масаж у Львові здатний дати Вам максимум задоволення.

Це не тільки розслаблення, але здоров’я та красива шкіра. У чому причина всіх корисних властивостей цієї процедури? У тому, що понад 40% речовин, які контактують з Вашим тілом, засвоюються через шкіру. А в разі шоколадного обгортання, відгуки про який можна прочитати на всіх просторах Інтернету, Вашим тілом засвоюється максимум корисних властивостей від какао бобів.

У підсумку, Ви отримуєте як розслаблюючий ефект, так і оздоровчий. Тобто від відвідування нашої студії у Вас лише одні плюси.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Що Ви отримаєте завдяки процедурі шоколадного масажу?

 1. Профілактика целюліту і поліпшення метаболізму завдяки кофеїну, який є в шоколаді.
 2. Більш гладку і пружну шкіру, що є позитивним ефектом олій.
 3. Пілінг епітелію частинками какао бобів
 4. Аромотерапію
 5. Релаксацію всього тіла.
Шоколадне обгортання Львів

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

У чому особливість цієї процедури?

Шоколадне обгортання не так давно було популярне лише в Новому Світі, але вже стало модним трендом в Європі. У студії Deluxe by Bezvuliak  Ви отримаєте комплексну дозу задоволення та омолоджування.

Важливою нашою перевагою є використання виключно якісної суміші СПА-шоколаду. Вона готується обов’язково з гіркого шоколаду (Проте Ваше тіло не відчує гіркоти). Просто в цьому виді шоколаду зберігається максимум користі, а саме в ньому є мікроелементи та вітаміни.

Вам, звичайно ж цікаво, з чого починається така процедура? Для початку на певну ділянку тіла наносять підготовлену заздалегідь суміш. Щоб робити це ефективніше, суміш шоколаду розігрівають на водяній бані. Після чого поступово наносять на ділянки тіла. Для комплексного розслаблення, шоколадний масаж у Львові проводять плавними рухами.

Кому показаний масаж?

Якщо у Вас спостерігаються невеликі порушення здоров’я, то шоколад Вам обов’язково допоможе. Вам важливо спробувати нашу процедуру, якщо спостерігаєте:

 • зайві декілька кілограмів;
 • перші прояви целюліту;
 • стрес або депресію;
 • втрату еластичності вашої шкіри;
 • слабкий обмін речовин;
 • перші ознаки старіння шкіри.

Звичайно ж, для нас дуже важливий стан Вашого здоров’я. Саме тому ми хочемо попередити, в яких випадках краще утриматися від шоколадного обгортання у Львові. В першу чергу зверніть увагу на наступні фактори ризику:

 • захворювання епітелію;
 • варикозне розширення вен;
 • запальні процеси на шкірі;
 • пухлини (як злоякісні, так і доброякісні);
 • вагітність;
 • алергія на шоколад;
 • захворювання лімфи.

Корисні рекомендації першим клієнтам

Перш ніж записатися до студії Deluxe by Bezvuliak на прийом, щоб отримати здоровий блиск шкіри, Ви щодня можете проконсультуватися з нашим фахівцем. Це допоможе Вам дізнатися докладніше про процедуру, стосовно протипоказань та наскільки корисним буде для Вас шоколадний масаж. Ціни на цю процедуру залежать від часу її проведення.

Тобто Ви можете замовити годину, півтори або навіть 2 години задоволення. Все залежить виключно від того, наскільки Ви розпоряджаєтеся своїм часом, яке ми дуже цінуємо. Саме тому пропонуємо гнучкі умови для отримання приємної послуги.

Ми робимо Вас щасливими, здоровими та задоволеними. А Вам для цього варто лише записатися на шоколадний  масаж в студії Deluxe by Natalia Bezvuliak.

Запис онлайн