Масаж для закоханих “Мелодія сердець”

Масаж для закоханих "Мелодія сердець"
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
90хв
1900грн.
2600грн.
60хв
90хв
2300грн.
3100грн.

Ви хотіли б зміцнити Ваші відносини зі своєю половинкою?

Ви можете разом отримати величезну дозу приємної енергетики, максимуму користі та неймовірних відчуттів. З цим завданням Вам допоможе тантричний масаж для двох, ціна на який коштує одержаних відчуттів.

Ви зможете об’єднатися душею та тілом разом зі своїм об’єктом кохання. Це допоможе Вам краще зрозуміти один одного та з великим задоволенням провести час. Саме таку унікальну можливість Вам надає Deluxe by Bezvuliak

Масаж для закоханих “Мелодія сердець” у Львові – це задоволення, яке має отримати кожна любляча пара. Якщо Ви разом можете відчути ці неповторні відчуття, то це допоможе Вам зблизитися та зміцнити свої відносини, покохати один одного ще більше.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Чим Вас може здивувати тантричний масаж для двох?

 1. Належить до категорії енергетичних та медитативних масажів.
 2. Допомагає розслабитися разом з Вашою половинкою та заспокоїти нерви.
 3. Покращує взаємини в парі, оскільки під час масажу з’єднуються Ваші тіла та душі.
 4. Масаж виконується двома або одним майстром.
 5. Наповнює закохану пару позитивною енергетикою та допомагає знайти компроміси в спірних питаннях.
Масаж для закоханих "Мелодія сердець"

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Як виконується Масаж для закоханих “Мелодія сердець”?

Звичайно, у Вас може виникнути питання, чому б не замовити два окремих сеансу для Вас та Вашої половинки. Особливість тантричного масажу для двох у Львові в тому, що Ви з коханою людиною перебуваєте поруч, навіть можете торкнутися один одного.

У цей момент експерт проводить сеанс, роблячи ідентичні рухи по Вашим тілам. Тобто Ви будете отримувати ті ж відчуття, що й Ваша кохана людина. У цей момент зможете обговорити свої враження з половинкою та разом насолодитися неймовірним почуттям занурення в море задоволення.

Завдяки тому, що тантричний масаж проводиться одночасно для двох люблячих сердець, відбувається значний обмін енергією. Ви зможете наповнитися неймовірними відчуттями, враженнями та радістю, що сильно зблизить Вашу пару.

Які головні особливості тантричного масажу для двох?

Для створення успішних відносин, над ними потрібно постійно вести роботу. Розвивати їх, придумувати романтику, піклуватися та пам’ятати про свою половинку. Це величезна праця, який приносить свої плоди.

Масаж для закоханих “Мелодія сердець” у Львові – це ідеальний подарунок для своєї коханої людини. Він обов’язково допоможе Вам отримати неймовірні відчуття, максимум задоволення та сподобається Вашій половинці.

Під час сеансу в студії Deluxe By Bezvuliak створюється романтична обстановка. Приглушене світло, легка музика доповнюються приємним запахом ароматичних свічок. Це означає, що всі Ваші почуття будуть розслаблені та підготовлені до отримання незабутньої насолоди.

Не дарма ж «Тантра» перекладається з давньоіндійської мови, як зв’язок та з’єднання. Тантричний масаж для двох, відгуки про який можна зустріти на нашому сайті, не тільки приносить максимум задоволення Вашим тілам, а й возз’єднує душі.

Величезна користь масажу

До всіх переваг, пов’язаних із задоволенням та зміцненням відносин, Масаж для закоханих “Мелодія сердець” у Львові допомагає зміцнити Ваше здоров’я. Сеанс володіє позитивним ефектом на самопочуття та допомагає впоратися з багатьма недугами.

 1. Зміцнює імунітет.
 2. Покращує кровообіг.
 3. Знижує стрес.
 4. Є відмінними ліками проти депресії та поганих думок.
 5. Покращує роботу опорно-рухового апарату.
 6. Допомагає зміцненню серцево-судинної системи.

Перед проведенням тантричного масажу  у Львові для Вас обов’язково проведуть консультацію, розкажуть про особливості цього задоволення. В результаті, Ви отримаєте величезну дозу приємних емоцій, максимум неймовірних відчуттів та почуття задоволення.

Запис онлайн