Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж для закоханих “Мелодія сердець”

Масаж для закоханих “Мелодія сердець”

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв
Вартість:
2400 2900 3300 3900

Деталі масажу:

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме тому ми попереджаємо про деякі протипоказання до проведення масажу “Мелодія сердець”:

•  Наявність гнійного захворювання.
•  Запальний процес (будь-якої локалізації).
•  Алергічні захворювання.
•  Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
•  Кровотечі.
•  Психічні хвороби з надмірним збудженням.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста. Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Чи хотіли б ви зміцнити ваші відносини зі своєю половинкою?

Чи бажаєте просто відпочити разом? Ви можете разом отримати величезну дозу приємної енергетики, максимум користі та неймовірних відчуттів. З цим завданням Вам допоможе Масаж для закоханих “Мелодія сердець”.

Чим вас може здивувати масаж для закоханих «Мелодія Сердець»?

•  Покращує взаємини в парі, оскільки під час масажу Ви лежатимете поруч, і будуть з’єднані Ваші руки та душі.
•  Належить до категорії розслаблюючих масажів.
•  Масаж виконується двома майстрами Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak,
•  Наповнює закохану пару позитивною енергетикою та допомагає знайти компроміси у спірних питаннях.
•  Навколо буде романтична атмосфера, яка додасть святкового настрою.

Звичайно, у Вас може виникнути питання, чому б не замовити два окремих сеанси для Вас та Вашої половинки. Особливість  масажу для двох “Мелодія сердець” у Львові у тому, що Ви з коханою людиною перебуваєте поруч, Ваші руки будуть поруч, Ви можете торкнутися один одного.

Які головні особливості масажу «Мелодія сердець»?

Для створення міцних відносин, над ними потрібно постійно працювати. Розвивати їх, придумувати романтику, піклуватися та пам’ятати про свою половинку. Це величезна праця, яка приносить свої плоди.
Масаж для закоханих “Мелодія сердець” у Львові – це ідеальний подарунок для Вашої коханої людини. Він обов’язково допоможе Вам отримати неймовірні відчуття, максимум задоволення та сподобається Вашій половинці.
Під час сеансу у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak створюється романтична атмосфера. У масажній кімнаті будуть посипані свіжі пелюстки троянд.

Приглушене світло, легка музика доповнюються світлом від великої кількості запалених свічок. Це означає, що всі Ваші відчуття будуть підготовлені до отримання незабутньої насолоди.

Після масажу Вам принесуть два келиха прохолодного шампанського та цукерки у формі сердечок, щоб Ви запамятати цей особливий день назавжди.

 

Величезна користь масажу

До всіх переваг, пов’язаних із задоволенням та зміцненням відносин, Масаж для закоханих “Мелодія сердець” у Львові допомагає зміцнити Ваше здоров’я.

Сеанс володіє позитивним ефектом на самопочуття та допомагає впоратися з багатьма недугами:
•  Зміцнює імунітет.
•  Покращує кровообіг.
•  Знижує стрес.
•  Є відмінними ліками проти депресії та поганих думок.
•  Покращує роботу опорно-рухового апарату.
•  Допомагає зміцненню серцево-судинної системи.

В результаті, після масажу для двох “Мелодія сердець” у Львові , Ви отримаєте величезну дозу приємних емоцій, максимум неймовірних відчуттів та почуття задоволення.

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний“ допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте масаж для закоханих “Мелодія сердець”. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Масаж для закоханих “Мелодія сердець” це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж для закоханих “Мелодія сердець”?

    Подарункові сертифікати

    Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
    Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
    Дізнатись більше