Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Вулкан емоцій

Вулкан емоцій

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
2400 2900

Деталі масажу:

Загальна тривалість «Вулкан емоцій» – 60 хвилин. Ви маєте можливість завітати на цей чудовий масаж у Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak в денний (з 09:00 до 17:00) або вечірній час (з 17:00 до 21:00).
Денний час 09:00 – 17:00 у нас зі знижкою.

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме з цієї причини ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу «Вулкан Емоцій»:

 • Індивідуальна непереносимість теплих масажів.
 • Вагітність.
 • Період менструацій.
 • Злоякісна або доброякісна пухлина.
 • Наявність запального процесу в організмі (будь-якої локалізації).
 • Гнійні процеси (будь-якої локалізації).
 • Психосоматичні хвороби з надмірним збудженням.
 • Алергічні та шкірні захворювання

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.

Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Бажаєте спробувати справжній «Вулкан емоцій» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak?

Масаж «Вулкан емоцій» – це неймовірний теплий масаж, коли два майстра масажного мистецтва одночасно та синхронно роблять масаж вулканічним камінням, проходять по енергетичних каналах та меридіанах Вашого тіла, а робота з тілом поєднується з глибоким пропрацюванням м’язів.

Спеціально підібрані парні масажні техніки в чотири руки допоможуть зняти втому, напруження, позбутись депресії та покращити загальне самопочуття.

Це більше, аніж просто масаж в чотири руки. Це глибока енергетична робота з Вашим тілом та фізичне зцілення.
Вкінці масажу застосовується інструмент Коші для максимального розслаблення, польоту та відчуття нових емоцій.

Масаж «Вулкан емоцій» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – це чудовий варіант як ексклюзивний масаж для себе, так і на подарунок.

Масаж «Вулкан емоцій» ідеально підходить в холодну пору року, коли так бракує світла і тепла. Він володіє оздоровчим та омолоджуючим ефектом, а враження і спогад від такого масажу у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak Ви ніколи не забудете.

ОСОБЛИВОСТІ МАСАЖУ «ВУЛКАН ЕМОЦІЙ»:

 1. Це масаж в чотири руки, який виконується двома масажистами,
 2. Належить до СПА-процедур,
 3. Виконується спеціальним гарячим камінням або контрасним камінням,
 4. Володіє сильним релакс ефектом,
 5. Покращує кровообіг,
 6. Позитивно впливає на зовнішній стан шкіри,
 7. Розслаблює м’язи, повертає їх до нормального стану,
 8. Сприяє зміцненню сну.

 

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний” допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте “Фантазія майстра”. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Перезавантаження це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Вулкан емоцій?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше