Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Шугаринг

Зміст:

Цукрова спа-епіляція або ж шугаринг – унікальний спосіб видалення небажаного волосся, який кваліфіковані майстри проводять в Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк. Існує дуже багато способів боротьби із зайвим волоссям, та цукрова епіляція є справді унікальною. Ця техніка передбачає мінімум больових відчуттів і довготривалий ефект – те, що є найважливішим при епіляції. Ідеально гладенька шкіра – така ж реальність, як і будь-що інше, найголовніше це правильний підхід до виконання процедури. І, до речі, шугаринг – найсолодший спосіб боротьби з небажаним волоссям.

Особливості цукрової спа-епіляції:
  • Проводиться спеціальною цукровою пастою;
  • Передбачає видалення волосся з корінцем;
  • Володіє довготривалим ефектом;
  • Може застосовуватись до різних ділянок тіла.

Вимоги до проведення шугарингу:

  • Довжина волосся має бути не меншою ніж 5 мм;
  • На тілі не має бути відкритих ран, подразнень тощо;
  • Процедуру не рекомендовано проводити в домашніх умовах.

Цукрова спа-епіляція – досить давня процедура, її використовували ще тоді, коли про інші методи видалення волосся не було нічого відомо. Методика виконання шугарингу досить проста – спеціальна цукрова паста наноситься на очищену суху шкіру та різким рухом видаляється за лінією росту волосся. Але перше, що необхідно знати – її має проводити фахівець, адже незважаючи на простоту виконання, шугаринг має проводитися в правильних умовах спеціальними засобами.

Якщо процедура проводиться вперше, можна застосувати спеціальний знеболюючий спрей, який приглушить можливі больові відчуття. Кожен наступний сеанс буде викликати все менше дискомфорту, адже ваше тіло звикає до епіляції. Дуже важливо, що шкіра людини під час шугарингу не травмується і не зазнає механічних пошкоджень, адже цукрова паста захоплює лише волосину, не зачіпаючи верхній шар шкіри. Приємним бонусом є те, що після кожної наступної процедури волосся ставатиме все менше і вам потрібно буде проводити шугаринг все рідше.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЦУКРОВОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Для того, щоб шугаринг був максимально комфортним, необхідно дотримуватися загальних рекомендацій: не купатися у відкритих водоймах чи басейнах, користуватися антисептиком для тіла в перші дні після шугарингу, не користуватися гелями для душу, пінками для ванни тощо. Звісно, перед і після процедури шугарингу наші майстри проведуть детальну консультацію, під час якої ознайомлять вас із особливостями проведення процедури, показаннями і протипоказаннями, нададуть загальні рекомендації по догляду за собою та зможуть відповісти на всі ваші питання. Ідеально гладенька шкіра – не недосяжна мрія, а звичайна реальність. Відвідайте Студію масажного мистецтва Наталії Безвуляк і відчуйте цю процедуру на власному досвіді, переконайтеся в тому, що цукрова спа- епіляція приємна процедура.