Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Базовий курс класичого масажу

Базовий курс класичого масажу

Тривалість: 16 годин (2 дні)
Викладач: Безвуляк Наталія
Вартість: 4 670

Детальніше про курс

Уявіть, що ці почуття збільшуються утричі. Непогана перспектива, щоб провести вільний час із задоволенням час? Масаж у 6 рук у Львові в студії Deluxe by Bezvuliak – унікальна можливість для того, щоб зарядитися позитивною енергією, зміцнити своє здоров’я та підняти настрій.

За одну годину процедури Ви отримаєте той же ефект, як би один масажист робив три-чотири години. А Ви все задоволення отримаєте одночасно. Три майстри будуть використовувати різні техніки масажу, обробляти одночасно кілька частин тіла та ретельно розробляти Ваші м’язи. Все це для того, щоб Ви буквально розчинилися у морі задоволення, яке Вам подарує масаж в 6 рук у Львові

Як проходить курс?

Процедура відноситься до лікувального методу впливу на шкіру, за допомогою якого значно підвищуються окислювально-відновні процеси, всі клітини, тканини і м’язи активно харчуються і регенеруються. Масаж обличчя і його користь дійсно вражають. Важливо не тільки підбирати правильні засоби по догляду, а й відвідувати оздоровчі процедури, які будуть безпосередньо усувати індивідуальну проблему кожної дівчини.

youtube video preview

Деталі про курс

Відомо, що техніку масажу обличчя почали освоювати ще в стародавній період. Тоді його відносили до способів лікування народної медицини. Батьківщиною можна вважати країни Стародавнього Сходу, де його мешканці застосовували масаж для збереження молодості. Відомий давньогрецький лікар і цілитель Авіценна вперше помітив, яку користь приносить масаж шкіри обличчя і підтвердив свої висновки науковими дослідженнями.

 • Вагітності.
 • Наявності пухлини (доброякісної та злоякісної).
 • Захворюваннях шкіри.
 • Наявності запального процесу в організмі.
 • Хворобі крові.
 • Гнійних процесах (будь-якої локалізації).
 • Кровотечі або схильності до них.
 • Алергічні захворювання.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.

Етапи проведення курсу

Перше знайомство завжди найяскравіше і незабутнє, тому так важливо справити хороше враження. Для всіх дівчат і жінок невід’ємною частиною буде її краса та молодість. Для цього необхідно приділяти час на правильний догляд за шкірою, робити масаж і спеціальні маски для обличчя.

 1. Цей етап включає очищення обличчя від макіяжу і декоративної косметики;
 2. Після цього, фахівець розпарює шкіру за допомогою теплого рушники. Це допомагає розкрити пори;
 3. Далі, наноситься спеціальний крем або масло, що значно полегшує процес і робить його максимально приємним.

Контакти Школи

Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Працюємо: пн.-нд.: 09:00-21:00
Слідкуйте за нами:
4.9 /5.0
(138 відгуків)
google reviews
Записатись на курс