Укр Рос Eng
вул. Кирила і Мефодія 3, Львів, Львівська область, 79005
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25

Про нас

Головна / Про нас
Про нас
Про нас

У нашій Студії Масажного Мистецтва Ви маєте змогу обрати свій спосіб досягнення ідеалу, адже лише у нас найширший спектр послуг у сфері масажу, що підходить саме Вам. Якщо Вам хочеться відчути на собі благодатний вплив масажу, довіртеся нашим майстрам масажу з багаторічним досвідом та які є переможцями чемпіонатів і не тільки. Студія Масажного Мистецтва була створена вперш за все заради людей і для людей. Наша місія полягає в тому, щоб допомагати людям досягти стану спокою, миру, гармонії та змогти віднайти себе.

Перший крок для цього – навчитися розслаблятися і отримувати задоволення від життя. Наші майстри володіють більш ніж тридцятьма техніками масажу, то зрадістю і легкістю подарують Вам це незабутнє відчуття.

Наша Студія для жителів і гостей Львова – це завжди свято для душі і тіла. Поєднання індивідуальної програми масажу з іншими процедурами допомагає змінити на краще життя багатьох людей, не тільки підвищуючи її якість, а й сприяючи її тривалості.

Ми гарантуємо усім нашим гостям індивідуальний підхід і пропозиції з урахуванням потреб і побажань кожного. Саме у нас Ви віднайдете усвідомлення себе, переосмислення своїх почуттів і думок. Масаж –це мистецтво творити дива з людським організмом! Н.Безвуляк

Наша команда

У нас працюють молоді, талановиті та креативні професіонали високого рівня. Які обожнюють свою справу, постійно навчаться освоюють нові техніки та здобувають нові перемоги у масажних чемпіонатах, турнірах, конкурсах. Наші майстри з масажу володіють різними практиками. Зокрема, оздоровчо-лікувальними масажами, релаксуючими, тайськими, іспанськими, а також ексклюзивною технікою Тибетського масажу, авторськими методиками розробленими саме у нашій студії.

Наталія Безвуляк

Засновниця Професійної школи та Студії Масажного Мистецтва Наталії Безвуляк
В 2015 р. Увійшла у «50 Найуспішніших жінок Львівщини» в 2017 у «100 Найуспішніших жінок України». У 2018 потрапила у рейтинг «500 Авторитетних Жінок України»

Переможниця в І Відкритому Чемпіонаті Західного регіону з масажу. Переможниця у Всеукраїнському турнірі «Битва Титанів» з власною Авторською методикою «Поєднання масажних культур Сходу та Європи»
Сертифікований SPA-майстер вищої категорії. Практикуючий майстер з масажу та косметології з 14 річним досвідом

Володіє 44 різними масажними техніками від лікувальних до східних. Всі дипломи що підтверджують є в наявності. Викладач з масажу учні, якої також здобувають перемоги на Чемпіонатах, Турнірах з масажу.

Бачинська Марія
Бокало Іванна

Майстер східних технік масажу.  Ваш гід у сфері лікувального масажу.

Леся Федів

Дипломований майстер з масажу. Леся  справжній гуру лікувального масажу та СПА-процедур.

Оксана Плахта

Володіє різноманітними масажними техніками.Професіонал своєї справи,
який завжди знайде індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Оленка Якубляк

Досвідчений майстер, ідеально володіє технікою спортивного масажу та східними методиками.

Оксана Чук

Дипломований майстер. Вміло допоможе підібрати саме той масаж який вам потрібен. Завжди вислухає ваші потреби та дасть належну консультацію.

Юлія Герин

Дипломований майстер. Прекрасно знається на лікувально-оздоровчих техніках та володіє східним масажем.

Юліанна Пецух

Дипломований майстер. Прекрасно володіє східними техніками та СПА-масажем.

Тетяна Скороділкіна

Дипломований майстер. Прекрасно володіє східними техніками та СПА-масажем.

https://aloha-spa.com.ua/
Запис онлайн