Укр Рос Eng
вул. Кирила і Мефодія 3, Львів, Львівська область, 79005
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25

Про нас

Головна / Про нас
Про нас
Про нас

У нашій Студії Масажного Мистецтва Ви маєте змогу обрати свій спосіб досягнення ідеалу, адже лише у нас найширший спектр послуг у сфері масажу, що підходить саме Вам. Якщо Вам хочеться відчути на собі благодатний вплив масажу, довіртеся нашим майстрам масажу з багаторічним досвідом та які є переможцями чемпіонатів і не тільки. Студія Масажного Мистецтва була створена вперш за все заради людей і для людей. Наша місія полягає в тому, щоб допомагати людям досягти стану спокою, миру, гармонії та змогти віднайти себе.

Перший крок для цього – навчитися розслаблятися і отримувати задоволення від життя. Наші майстри володіють більш ніж тридцятьма техніками масажу, то зрадістю і легкістю подарують Вам це незабутнє відчуття.

Наша Студія для жителів і гостей Львова – це завжди свято для душі і тіла. Поєднання індивідуальної програми масажу з іншими процедурами допомагає змінити на краще життя багатьох людей, не тільки підвищуючи її якість, а й сприяючи її тривалості.

Ми гарантуємо усім нашим гостям індивідуальний підхід і пропозиції з урахуванням потреб і побажань кожного. Саме у нас Ви віднайдете усвідомлення себе, переосмислення своїх почуттів і думок. Масаж –це мистецтво творити дива з людським організмом! Н.Безвуляк

Наша команда

У нас працюють молоді, талановиті та креативні професіонали високого рівня. Які обожнюють свою справу, постійно навчаться освоюють нові техніки та здобувають нові перемоги у масажних чемпіонатах, турнірах, конкурсах. Наші майстри з масажу володіють різними практиками. Зокрема, оздоровчо-лікувальними масажами, релаксуючими, тайськими, іспанськими, а також ексклюзивною технікою Тибетського масажу, авторськими методиками розробленими саме у нашій студії.

Наталія Безвуляк

Засновниця Професійної школи та Студії Масажного Мистецтва Наталії Безвуляк
В 2015 р. Увійшла у «50 Найуспішніших жінок Львівщини» в 2017 у «100 Найуспішніших жінок України». У 2018 потрапила у рейтинг «500 Авторитетних Жінок України»

Переможниця в І Відкритому Чемпіонаті Західного регіону з масажу. Переможниця у Всеукраїнському турнірі «Битва Титанів» з власною Авторською методикою «Поєднання масажних культур Сходу та Європи»
Сертифікований SPA-майстер вищої категорії. Практикуючий майстер з масажу та косметології з 14 річним досвідом

Володіє 44 різними масажними техніками від лікувальних до східних. Всі дипломи що підтверджують є в наявності. Викладач з масажу учні, якої також здобувають перемоги на Чемпіонатах, Турнірах з масажу.

Бачинська Марія
Бокало Іванна

Майстер східних технік масажу.  Ваш гід у сфері лікувального масажу.

Леся Федів

Дипломований майстер з масажу. Леся  справжній гуру лікувального масажу та СПА-процедур.

Оксана Плахта

Володіє різноманітними масажними техніками.Професіонал своєї справи,
який завжди знайде індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Тетяна Скороділкіна

Дипломований майстер. Прекрасно володіє східними техніками та СПА-масажем.

Оксана Чук

Дипломований майстер. Вміло допоможе підібрати саме той масаж який вам потрібен. Завжди вислухає ваші потреби та дасть належну консультацію.

Юлія Герин

Дипломований майстер. Прекрасно знається на лікувально-оздоровчих техніках та володіє східним масажем.

Юліанна Пецух

Дипломований майстер. Прекрасно володіє східними техніками та СПА-масажем.

Оленка Якубляк

Досвідчений майстер, ідеально володіє технікою спортивного масажу та східними методиками.

https://aloha-spa.com.ua/
Запис онлайн