Укр Рос Eng
вул. Руданського 3а, Львів, Львівська область, 79000
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
Розслабляючий масаж

Загальний релакс масаж у Львові це задоволення для кожного жителя великого міста, адже щоденний стрес та напруга можуть принести нам роздратування, а інколи і більші проблеми. Майстри студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк знають як привести до ладу ваше тіло та думки.

Розслабляючий масаж потребує особливого відношення до клієнта. Це один з найбільш популярних способів релаксації. Ця процедура вимагає особливого підготування, адже атмосфера під час масажу має бути ідеальна.

Сьогодні не достатньо бути добре підготовленим лише фізично, сучасний темп більшості людей, щоденна робота в офісі може привести до нервового перевантаження і як наслідок більшість хвороб. Тому, ми робимо все щоб кожен з вас був здоровим і духом і тілом. Саме для того, щоб ви зняли психологічне та емоційне напруження ми радимо вам застосовувати терапію - розслабляючий масаж у Львові в нашій студії масажу Наталії Безвуляк.

Масаж обличчя «Магія молодості»

Масаж обличчя «Магія молодості» – це чарівний ключик до вічно красивого обличчя. Ця техніка догляду за обличчям прийшла до нас з Китаю, і зовнішність азійських жінок – чудове підтвердження того, що вони вміють доглядати за своїм обличчям. Недарма ж китайці вважаються однією з націй, які старіють найповільніше у світі.  А тепер у всіх охочих з’явилася можливість випробувати на собі дію масажу обличчя у Студії масажного мистецтва. Обличчя людина – її візитівка і дзеркало, воно відображає всі наші емоції, переживання, радості. Важливо правильно доглядати за ним, щоб зберегти його природний вигляд. Масаж «Магія молодості» – це мистецтво, яке лежить між традиційними масажами і косметологією, він дозволяє омолодитися без хірургічного чи хімічного втручання і закріпити цей ефект надовго.

Дитячий массаж

Поява у вашому житті нової людини це не лише свято, але і обов’язок. Частіше за все батьки піклуються про здоров’я малюка більше, ніж за своє власне. Масаж для дітей це прекрасний варіант профілактики різних захворювань, або безболісного їх лікування.

Позитивну дію лікувального масажу доведено вже давно і сучасна медицина це вже неодноразово підтвердила. Ця процедура корисна, та навіть необхідна малюкам у перший рік їхнього життя, і на далі. Адже, дитинка вчиться правильно тримати голівку, рухатись, сидіти, ходити, бігати та і в загальному рухатись. Саме тому буде корисно займатися не лише гімнастикою та різними фізичними вправами, а й пройти один або декілька курсів масажу.

Якщо ви хочете зробити масаж для дітей у Львові то запрошуємо вас у масажний салон Наталії Бевзуляк. Наші спеціалісти мають сертифікати, які підтверджують їхні знання та досвід.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...
Подарунок
Подаруй масаж близьким та рідним!

Подарунок, який достойно оцінить кожен!

Подарувати

Ще з давніх часів було відзначено чудодійний вплив дотиків рук на людське тіло. Лише доторкнувшись до тіла, злегка розтерши деякі його ділянки можна позбавити людину неприємних відчуттів, болю в спині, та навіть позитивно вплинути на її внутрішні органи. Окрім того, сам масаж здавна застосовувався для розслаблення та розрядки. Наш масажний салон здійснює професійний масаж у Львові. Ми ставимо перед собою мету задовольнити вимоги кожного відвідувача з найрізноманітнішими запитами. Саме тому ми пропонуємо кілька різних видів масажу.

Найкращий масаж у Львові тільки у нас

Студія масажного мистецтва Наталії Безвуляк запрошує Вас насолодитися процедурами, які допоможуть розслабитись та відчути заспокійливу гармонію душі і тіла, яку так важко віднайти в умовах сучасного шаленого ритму життя. Масаж – це не просто неймовірно приємний процес, але й дуже корисні для здоров’я процедури. Ми пропонуємо вам замовити професійний масаж у Львові, який допоможе покращити загальний стан організму, зміцнити імунітет, стимулювати кровообіг, нормалізувати обмінні процеси та роботу нервової системи. У нас ви зможете забути про повсякденні проблеми, повністю розслабитися, відновити сили і зарядитися позитивною енергією.

Види масажних послуг у нашому салоні у Львові

Наш масажний салон пропонує не тільки класичний масаж для підвищення тонусу організму, але й наступні послуги:

  • spa- процедури;
  • ексклюзивні масажі;
  • косметичні процедури;
  • програму корекції фігури;
  • цукрову spa-епіляцію.

Під час професійного масажу відбувається комплексний вплив на всі м’язи тіла, а за допомогою дотиків і сильних натискань вони приходять до тонусу та розслабляються. В цей час також нормалізується їхня функціональність. Регулярний професійний масаж рекомендований людям із порушеннями серцево-судинної системи. Чітко розмірені дотики, немов би магічним чином, позбавлять вас від болісних відчуттів і дискомфорту. Користь у поєднанні з задоволенням – це і є ексклюзивний масаж від майстрів нашої студії. Після проходження процедури релаксації від наших масажистів, ви відразу зрозумієте, що професійний масаж не тільки здатен подарувати неземне задоволення, а й покликаний вилікувати багато хвороб. Студія масажного мистецтва Наталії Безвуляк подарує вам релакс і чудовий настрій, ми чекаємо на вас!

https://aloha-spa.com.ua/
Запис онлайн