Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а

Популярні запитання

Всі масажі нашого Масажного Центру несуть оздоровчий ефект. Якщо Ви маєте індивідуальні побажання, відчуваєте біль у певних ділянках тіла, яким Ви хотіли б приділити більше уваги – тоді оберіть масаж “Відновлювальна терапія” або “Фантазія майстра”. Якщо бажаєте оздоровчий глибокий масаж у поєднанні з медитацією – оберіть “Тайський масаж Трансформація”.
Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати найкращий масаж для Вас.

Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak – це місце відпочинку та відновлення. Вам достатньо просто зателефонувати нам і записатись на візит. Тут Вас зустріне привітний персонал. Вам нічого не потрібно з собою брати, у нас є все необхідне, щоб Ви почували себе комфортно.

Трансформаційні масажі у Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak – це один з видів тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організму на правильний лад, налаштуватись на чисті енергії та бути в потоці, суттєво оздоровитись.
Наші майстри вкладають всі свої знання та енергію, щоб наповнити Вас та налаштувати на нові звершення.

Кожен тип масажу має свої особливості. Все залежить від того, що Ви очікуєте від масажу – розслаблення, енергетичного наповнення, нових емоцій чи можливо оздоровлення. Наприклад, “Аюрведичний” чи масаж “В чотири руки” допоможуть Вам максимально розслабитись. Це стосується також всіх SPA масажів.
Якщо хочете відчути щось особливе – спробуйте масаж “Фантазія майстра” , “Трояндове Відновлення” чи “Сон Падишаха”, тонізуюче – масаж “Ломі Ломі Нуї” чи “Вулкан емоцій”.
Також можемо запропонувати ексклюзивні масажі, які підходять для пари – це “Мелодія сердець” або “Рай для двох”.