Правила оферти

Подаруй масаж
Рідним та близьким!

Подарунок , який гідно оцінить кожен!                     Правила записів на масаж у Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak

  • Якщо Ви скасовуєте запис на масаж менш ніж за 4 години до візиту або не приходите на масаж без поважної причини, Ви зобов’язані оплатити Масажному Центру Deluxe by Bezvuliak на банківську картку одразу або готівкою при наступному візиті  30% від вартості масажу, який Ви скасували або не прийшли.

 В разі відмови оплачувати відшкодування, наступний запис буде здійснюватись лише при повній передоплаті за масаж.

  • Усі масажі, що потребують підготовки а також усі двох годинні масажі, підлягають попередній передоплаті у розмірі 30%. Виключення становлять постійні клієнти або ті, що мають позитивну історію візитів.

Усі нові клієнти, та клієнти, які вже колись не приходили на масаж, зобов’язані сплатити передоплату у розмірі 30% від вартості масажу.

Якщо масаж скасовується більш ніж за добу – кошти залишаються на Вашому бонусному рахунку або повертаються.

Якщо масаж скасовується менш ніж за 22 години до початку масажу, тобто пізніше ніж 2 години після отримання СМС з нагадуванням про візит без поважної причини – передоплата не повертається.

  • Якщо Ви систематично переносите масажі, бронювання масажу здійснюється лише по передоплаті 30%. Якщо масаж скасовується більш ніж за добу – кошти залишаються на Вашому бонусному рахунку або повертаються. Якщо масаж скасовується менш ніж за 22 години до початку масажу, тобто пізніше ніж 2 години після отримання СМС з нагадуванням про візит – передоплата не повертається.
  • Якщо Ви маєте подарунковий сертифікат і не прийшли на масаж або скасували візит, Ви маєте право здійснити ще раз запис на цей масаж. В разі скасування масажу по сертифікату вдруге менш ніж за 22 години до початку масажу Ваш сертифікат анульовується.
  • Тривалість масажу починається з часу запису клієнта. Якщо Ви бажаєте перед масажем прийняти душ – цей час входитиме в тривалість масажу.
  • При неприйнятній поведінці клієнта, агресивному поводженні під час масажу або у іншій недопустимій ситуації майстер має право призупинити масаж, після чого клієнт оплачує суму масажу у повному обсязі.

Будь ласка, приходьте вчасно та завчасно скасовуйте або переносьте візит.  Дякуємо за розуміння, будемо раді бачити Вас у нашому Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

Ми цінуємо Ваше здоров’я і Ваш час, і просимо цінувати наш час та час наших працівників. 

Запис онлайн